Yazılım | Programlama PHP bot yazmak istiyorum

bil4derim

Üye
9 Tem 2020
105
0
İzmir
PHP DOM Parser diye araştırırsan bu konu hakkında daha fazla ayrıntı bulabilirsin. Ben basitçe yukarıda nasıl yapacağını belirttim :)

teşekkür ederim :)
iyi günler

PHP DOM Parser diye araştırırsan bu konu hakkında daha fazla ayrıntı bulabilirsin. Ben basitçe yukarıda nasıl yapacağını belirttim :)

hocam tekrardan merhaba,
https://yokatlas.yok.gov.tr/netler-tablo.php?b=19002
bu sitedekei verileri almaya çalışıyorum adamlar tablo yapmış. implode/printf i denedim fakat çekemedim.
yardımcı olabilirmisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
hocam tekrardan merhaba,
https://yokatlas.yok.gov.tr/netler-tablo.php?b=19002
bu sitedekei verileri almaya çalışıyorum adamlar tablo yapmış. implode/printf i denedim fakat çekemedim.
yardımcı olabilirmisiniz?

Merhaba, araştırmam sonucu bu kodu buldum. Bunu kendine uyarlayıp deneyebilir misin?

Kod:
$html = "<table ID='myid'><tr><td>1</td><td>2</td></tr><tr><td>4</td><td>5</td></tr><tr><td>7</td><td>8</td></tr></table>";

$xml = new DOM********();
$xml->validateOnParse = true;
$xml->loadHTML($html);

$xpath = new DOMXPath($xml);
$table =$xpath->query("//*[@id='myid']")->item(0);

// for printing the whole html table just type: print $xml->saveXML($table); 

$rows = $table->getElementsByTagName("tr");

foreach ($rows as $row) {
  $cells = $row -> getElementsByTagName('td');
  foreach ($cells as $cell) {
    print $cell->nodeValue; // print cells' content as 124578
  }
}

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.