php bot

adammanyak

Üye
30 Eyl 2017
241
0
php bot hazırladım sıkıntısız 1.php -40.php kadar dosyam var

sıkıntısız çalışıyor

botu çalıştırınca bana bilgiler çıkıyor

isteğim şu

botu elle çalıştırmaktayım 1.php -40.php kadar kendisi çalıştıracak çıkan sonucu bir dosyaya aktaracak metin belgesi olur word olur sıkıntı yok ve bunu gün içinde otomatik güncelliyecek

botu 1.php çalıştıracak 2dk sonra 2.php başlatacak bu böyle devam edecek yoksa site 5dk ban atıyor

adammanyak

Üye
30 Eyl 2017
241
0
Neden 40 Tane? Time Fonksiyonu Eklesen 120 Saniyede Bir Çalıştırtsan ne Güzel Olur.

time fonksyonun kullanımı nasıl örnek verebilirmiin

benim fonksyonlar şöyle

<?php
$veri1 = file_get_contents("SİTE");
$veri2 = file_get_contents("SİTE");
$veri3 = file_get_contents("SİTE");
$veri4 = file_get_contents("SİTE");
.
.
.
$veri40 = file_get_contents("SİTE");

echo "1&sy=0&ex=41&ey=40 $veri1 <br>";
echo "1&sy=0&ex=41&ey=40 $veri2 <br>";
echo "1&sy=0&ex=41&ey=40 $veri3 <br>";
echo "1&sy=0&ex=41&ey=40 $veri4 <br>";
.
.
.
echo "1&sy=0&ex=41&ey=40 $veri40 <br>";

?>

böyle bu 1.php ve böyle 40.php kadar var

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.