Php Curl ile Otomatik Doldurma Botunda Hata Alıyorum Yardımcı Olur musunuz

SinyorBaba

Katılımcı Üye
1 May 2016
726
0
İtalian
Hayırlı geceler THT Ailesi,

PHP Curl ile bot yazıyorum, hedef inputların namelerini doğru girdim, password kısmı ve passwordCheck kısmı otomatikmen post edilen verilere göre gelmiyor.

Autocomplete=off olduğundan dolayı diye düşünüyorum Diğer inputlarda autocomplete =on dolduruyor farklı inputları

Nerede hata alıyorum yardımcı olur musunuz ?

Kodum :

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
769
Cudi
autocomple ile alakası yok o tamamen browser ile html arasında olan bir durumla ilgili daha önceden aynı yere yazdığınız bir yazı varsa bastığınızda onlar çıkarya onu sağlıyor doğal olarak şifre girme yerinde böyle bi desteğe gerek yok. Ama bunun post edilen verileri etkilemesiyle en ufak bir alakası yok. Sadece password ve passwordcheck de sıkıntı olduğu izlenimine nasıl kapıldınız diğerlerinin de doğru gittiğini sanmıyorum verinin yarısı yolda gitmekten vazgeçmicek ya.

SinyorBaba

Katılımcı Üye
1 May 2016
726
0
İtalian
autocomple ile alakası yok o tamamen browser ile html arasında olan bir durumla ilgili daha önceden aynı yere yazdığınız bir yazı varsa bastığınızda onlar çıkarya onu sağlıyor doğal olarak şifre girme yerinde böyle bi desteğe gerek yok. Ama bunun post edilen verileri etkilemesiyle en ufak bir alakası yok. Sadece password ve passwordcheck de sıkıntı olduğu izlenimine nasıl kapıldınız diğerlerinin de doğru gittiğini sanmıyorum vermERHinin yarısı yolda gitmekten vazgeçmicek ya.
Merhaba
Diğer veriler gelmekte ekranımda görmekteyim. Sadece password ve passwordCheck kısmı doldurmuyor.

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
769
Cudi
Sayfayı yenileyince curl ile gönderdiğim isim soyisim , numara vb şeyler otomatikmen dolmakta hocam
onları CURL doldurmuyor, CURL arka plandan server a bir istek gönderiyor ve dönen cevabı siz gördüğüm kadarı ile var_dump ile bastırıyorsunuz bu cevabı atabilirseniz o zaman sorunun ne olduğunu anlarız. Sizin dolduruyor sandığınız şey daha öncesinden girdiğiniz bilgilerin sayfayı refresh liyince browser tarafından otomatik doldurulması

SinyorBaba

Katılımcı Üye
1 May 2016
726
0
İtalian
onları CURL doldurmuyor, CURL arka plandan server a bir istek gönderiyor ve dönen cevabı siz gördüğüm kadarı ile var_dump ile bastırıyorsunuz bu cevabı atabilirseniz o zaman sorunun ne olduğunu anlarız. Sizin dolduruyor sandığınız şey daha öncesinden girdiğiniz bilgilerin sayfayı refresh liyince browser tarafından otomatik doldurulması
Evet doğrudur hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.