Php Forma Rütbe Koyma

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
374
WORLD
Php forum sitene rütbe koy

forum sitene girdiğin zaman
YÖNETİM PANELİ var en altta yada en üstte olacak buraya gir girdikten sonra Kullanıcı Yönetimi buda solda en alta olacak burda
kullanıcı seviyeleri var oraya tıkladığında karşına
Rütbe Yönetimi işte buraya istediğin resmi yükle rütbenin ismini yaz
ve kaç mesajda hangi rütbe gelecek bunları yazaz

bu kadar !!!ZoRRoKiN!!!
baslık ta kelime hatası olmus php forum rütbe koyma olacak

Son düzenleme:

MeDYuM

Yeni üye
10 Ocak 2007
1
0
iyi güzelde bu tip forumda nasıl olacak o iş bunu gibi mesela yada buradaki apoletler gibi

YaqmuR

Yeni üye
19 Şub 2007
29
2
paylasimin icin cok tsk ederim herseyi yabtim fakat resim isini yapamadim gözat gibi cikmiyor oraya Phpbb gibi yazin dior onu anlamadim yardimci olursaniz sevinirim tsk ler simiden ..

SelamVermez

Yeni üye
8 Şub 2007
9
0
burda herkez birsey ler sunup
( artik bunlari da nerelerden alip da buralara tasiyorlarsa )

birda hic gözükmüyorlar - Modami burda yoksa neyin nesi ??

millet cevap istiyor veya ariyor ??? tonnan soru isareti cikiyor üye lerin kafasinda ilgilenen bir Allahim kulu cikmiyor ... vay be

nedeni belki de kendilerinin de bilmediklerinden dir

benim gibi simdi biri cikiyor ordan arkadas bu nasil oluyor bu nereye konuyor deyince kimseyi bulamiyor

ben de bu yüzden ( burda ) hic birsey sormuyorum ve en iyisi gibime geliyor , en iyisi kendinin bilgi toplaman

unutmadan birde sunu ekleyimde ,
dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis ben 10 köyden sesleniyorum

Saygilar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.