Php Giriş Sitesi Oluşturdum [SORU]

oherey

Yeni üye
18 Nis 2015
25
0
İyi Günler, Ben giriş paneli oluşturdum açılınca index.php ye yönlendiriyor ama üye girişi yapmadan arama çubuğunua localhost/index.php yazıncada siteyi açıyor üye girii yapmadan siteye girişi engellemenin bir yolu varmıdır

hasaneryilmaz0

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
402
0
Afyon
eğer ortada bir üye girişi varsa session larda vardır...

tek yapman gereken index.php de eğer session giris olmuşsa içeriği göster demen

ör:

<?php

session_start();
if ($_SESSION["girisi"]=="tamam")
{

echo "site içeriğini görüyorsunuz..";
}else
{
echo "site içeriğini sadece giriş yapmış üyeler görebilir...";
}

?>

The Kingsman

Katılımcı Üye
10 Tem 2015
254
0
Nereye
İlla session diye bişey yok.
$KullAdi = $_POST['kadi']; // ben kadi dedim name e senin neyse yaz işte.
if(isset($KullAdi)) {
echo 'Siteyi Görme İzniniz Yok.';
}
Ben kullanıcı adı kutusunu aldım kutu fark etmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.