Php Html Css Bağlantı Sorunu

111enes111

Üye
14 Mar 2013
93
0
Arkadaşlar ben php web sitemin içine mobil arayüz için bir menü geliştridm menüyü hazır alarak özelleştirdim css dosyası cok uzun yazılmış ve ul h1 gibi etiketlerinde css dosyası mevcut başka css ile çağırdığımda sitenin düzeni bozuluyor çünkü menü için yazılar ve düzenler için aynı kodlar yazılı ben sadece menü için nasıl css dosyasını yazabilirm html içine entegre edemem <link> ile çağırdığımda sitenin düzeni bozuluyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.