Php ile Üretim yaptırma işlemi

SaKoTaJ54

Üye
1 Tem 2015
165
0
Ölümlü Dünya
Merhaba arkadaşlar bir projem için üretim yaptırma işlemi yapmam lazım sanal bir şeyler satacağım o satığım şeyleri de alan kişiye sanal ürünler üretecek bu işlemi nasıl yaptırabilirim acaba dostlarım?????

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Yapacağın Şey Basit, Kullanıcı Para Karşılığı Alacak (Oyun Parası) Misal Kullanıcı Butona Bastı (Tavuk Al butonuna) Veritabanında Para Tablosundan 200 Para Çıkartırsın. Kullanıcının Tavuk Tablosuna 1 Eklersin.

Yumurta İçin de Tavuk Tablosunda Kaç Tavuk Var İse Onun Katı Olarak Saat Başı Dakika Başı, Artık Nasıl Yapacaksan Yumurta Tablosunu Güncellersin.
2 Tavuk Varsa Ve Saat başı 1 tavuk 32 yumurta veriyorsa. 2 Ye Çarpar Güncellersin Tabloyu.

Anlatırken Zorlandım, Cidden Nasıl Anlatayım Diye... Şöyle Diyeyim Sana, İlk Önce Algoritma Nedir ? Nasıl Yapılır Neden Yapılır ? Diye Araştır. Sana Faydası Olacaktır :)

SaKoTaJ54

Üye
1 Tem 2015
165
0
Ölümlü Dünya
Yapacağın Şey Basit, Kullanıcı Para Karşılığı Alacak (Oyun Parası) Misal Kullanıcı Butona Bastı (Tavuk Al butonuna) Veritabanında Para Tablosundan 200 Para Çıkartırsın. Kullanıcının Tavuk Tablosuna 1 Eklersin.

Yumurta İçin de Tavuk Tablosunda Kaç Tavuk Var İse Onun Katı Olarak Saat Başı Dakika Başı, Artık Nasıl Yapacaksan Yumurta Tablosunu Güncellersin.
2 Tavuk Varsa Ve Saat başı 1 tavuk 32 yumurta veriyorsa. 2 Ye Çarpar Güncellersin Tabloyu.

Anlatırken Zorlandım, Cidden Nasıl Anlatayım Diye... Şöyle Diyeyim Sana, İlk Önce Algoritma Nedir ? Nasıl Yapılır Neden Yapılır ? Diye Araştır. Sana Faydası Olacaktır :)

Yemin ediyorum bende okurken çok zorlandım anlayabiliyorum seni :D :D acaba bir örnek kod yazabilir misiniz ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.