php mail'den anlayanlar

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
başlıkta dediğim gibi php mailden anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar adam mesaj gönderme forumunu doldurduğunda bana mail atması gerekiyo php maili de ben düzelttim fakat olmadı.

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Hadi koçum, yapabilirsin!

Bak bu da yardımdır, moral desteği verdim. Sorunun nedir bilene kadar daha fazla yardım edebilecek biri olduğunu da zannetmiyorum.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara

Ustam kristal kürelerimizi evde unuttuk. Hangi kodu yazdın, çalışmadığında hiç bir şey mi olmadı, yoksa adam formu doldurduğunda bir hata mesajı geliyor mu? php versiyonu kaç? Hosting firmasını arayıp sordun mu, ilk burada mı sorunu çözmeye uğraşıyorsun? Mail için çöp, spam klasörünü kontrol ettin mi?

Ayrıntı ver bize üstadım. Yoksa "sunucuya kahve dökülmüştür" der geçeriz. Bilme ihtimalimiz olmaz.

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
Ustam kristal kürelerimizi evde unuttuk. Hangi kodu yazdın, çalışmadığında hiç bir şey mi olmadı, yoksa adam formu doldurduğunda bir hata mesajı geliyor mu? php versiyonu kaç? Hosting firmasını arayıp sordun mu, ilk burada mı sorunu çözmeye uğraşıyorsun? Mail için çöp, spam klasörünü kontrol ettin mi?

Ayrıntı ver bize üstadım. Yoksa "sunucuya kahve dökülmüştür" der geçeriz. Bilme ihtimalimiz olmaz.

kardeş herşeyi internetden indirdim hazır buldum. phpmail dosyasını düzenledim fakat çalışmadı sorun bu nie bu kadar boş muhabbet oldu burası

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
kodları at bakalım hata varmı.

Sendmail.php
Kod:
<?php

$name = trim($_POST['[email protected]']);
	$email = $_POST['http://mail.muratcankaratas.com/'];
	$comments = $_POST['comments'];

$site_owners_email = '[email protected]'; // Replace this with your own email address
	$site_owners_name = 'info'; // replace with your name

if (strlen($name) < 2) {
		$error['name'] = "Enter your name";	
	}

if (!preg_match('/^[a-z0-9&\'\.\-_\+]+@[a-z0-9\-]+\.([a-z0-9\-]+\.)*+[a-z]{2}/is', $email)) {
		$error['email'] = "Enter a valid email";	
	}

if (strlen($comments) < 3) {
		$error['comments'] = "Leave a comment";
	}

if (!$error) {

require_once('phpMailer/class.phpmailer.php');
		$mail = new PHPMailer();

$mail->From = $email;
		$mail->FromName = $name;
		$mail->Subject = "Website Contact Form";
		$mail->AddAddress($site_owners_email, $site_owners_name);
		$mail->Body = $comments;

// GMAIL STUFF

/* $mail->Mailer = "smtp";
		$mail->Host = "smtp.gmail.com";
		$mail->Port = 587;
		$mail->SMTPSecure = "tls"; 

$mail->SMTPAuth = true; // turn on SMTP authentication
		$mail->Username = "[email protected]"; // SMTP username
		$mail->Password = "password"; // SMTP password */

$mail->Send();

echo "<p class='success'> Message sent </p>";

} # end if no error
	else {

$response = (isset($error['name'])) ? "<p id='error1'>" . $error['name'] . " \n" : null;
		$response .= (isset($error['email'])) ? "<p id='error2'>" . $error['email'] . "</p> \n" : null;
		$response .= (isset($error['comments'])) ? "<p id='error3'>" . $error['comments'] . "</p>" : null;

echo $response;
	} # end if there was an error sending

?>

bide phpmailler dosyası var işte ordan düzeltmem gerekecekmi ki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.