Çözüldü Php Öğrenen Girsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
Selam arkadaşlar ben html css öğrendim javascript dersleri izleyip jquerye geçtim buraya kadar kolaydı az çok öğrendim istediğimi yapıyorum.
Php de öğrenmeye başladım öğrendim biraz tayfun erbilen kanalındaki derslerle şimdi çok basit uygulamalara bakıyorum biraz yapıyorum ama ileri dersleri izliyorum pek anlayamıyorum.
İnternet üzerinde php öğrenenler nasıl bir yol izlediğini söyleyebilirmi... :)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
JS biliyorsan PHP biraz daha kolay öğrenirsin. Aslında ben istediğimi yapmaya çalışarak öğrendim. Mesela C# biliyordum o yönden de avantajım vardı.

Hackmanyagi

Yeni üye
7 May 2010
20
0
Tayfun Erbilen 'in derslerini izliyorsan veritabanı ile ilgili olan derslere dikkat et. Php artık güvenlik sebebiyle mysqli ve PDO kullanımını destekliyor. Mysql ile ilgili derslerde öğrendiklerini uygulamaya koymaya çalıştığında hatalar alabilirsin. Uyarayım istedim. Kolay gelsin...

asscred30

Yeni üye
29 Eki 2012
14
0
aslında phpden önce c++ öğrenirsen hep bir dil daha ogrenmis olursun hem php çok daha basit gelir neden c++dan basla diyorsan eger benec daha koaly phpden baslangıç olarakta çok benzerler

byfree

Yeni üye
21 Nis 2016
10
0
Zonguldak
mysql ile veritabanı bağlantısı kadırılacak diye hatalar verilmeye başlandı artık PDO ya dönüldü PDO anlatımıda bulması çok zor yoğunluğu PDO ya vermenizi tavsiye ederim
SAygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.