PHP Script

Rugervan

Yeni üye
20 Nis 2015
42
0
Ayvalık
Merhaba,
Sabahtan beri kişisel blog scripti arayışındayım fakat elde edilir bir sonuç şuanlık yok.
Forumda ki script bölümünün büyük bir kısmını inceledim fakat aynı şekilde elde edilir bir sonuç yok.

Bu konuda ki önerilerinizi alabilir miyim ?
#Teşekkürler.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Doğruyu söylemek gerekirse WordPress kullanmayı bilmiyorum, Joomla'ya biz göz atayım :)

@n3pix

Wordpress kullanış ve izleyicilik bakımından Joomla'ya göre hem daha kullanıcı hem de admin dostudur. Ayrıca WordPress in kullanım alanları daha çok. WordPress e başka uygulamaların API'sini kullanırken zorlanmasın fakat Joomla sorun çıkarabilir. Yani WordPress'e bak, o daha iyi :)
Ek: @nick Kullanımı, ise yaramıyor. Yazdığın posttan istediğin kişinin haberdar olmasını istiyorsan o kişinin postunu yanıtla veya alıntı yap...

Rugervan

Yeni üye
20 Nis 2015
42
0
Ayvalık
WordPress kurulumu yapıp blog teması attığımda tema çalışıyor fakat kategoriler kısmı vs. olmuyor.
Ek: Etiket atmak için @nick yapmıyorum, yorumda sana cevap verdiğim için yapıyorum.

@n3pix :)

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
WordPress kurulumu yapıp blog teması attığımda tema çalışıyor fakat kategoriler kısmı vs. olmuyor.
Ek: Etiket atmak için @nick yapmıyorum, yorumda sana cevap verdiğim için yapıyorum.

@n3pix :)

WordPress'in admin panelinde kategori,sayfalar, yazılar vs. vs. bulursun.
Bu arada @n3pix yazınca haberim olmuyor bana cevap yazdığın konusunda. O nedenle; yanıtla butonuna bas. Ben şimdi çıksam, sen bana cevap verecek olsan. Kendin bu şekilde cevap versen. Bir sonraki girişimde bana hiçbir bildirimde gelmez. Böylece soruna cevap bulmamış olursun..

Rugervan

Yeni üye
20 Nis 2015
42
0
Ayvalık
WordPress'in admin panelinde kategori,sayfalar, yazılar vs. vs. bulursun.
Bu arada @n3pix yazınca haberim olmuyor bana cevap yazdığın konusunda. O nedenle; yanıtla butonuna bas. Ben şimdi çıksam, sen bana cevap verecek olsan. Kendin bu şekilde cevap versen. Bir sonraki girişimde bana hiçbir bildirimde gelmez. Böylece soruna cevap bulmamış olursun..

Mantıklı hocam :)

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın

Rica ederim :) WordPress click tane gibidir. Canın sıkılmaz onu kullanırken, eğer sadece "Ben kendi sitemi açmak istiyorum." diyorsan, hazır temalardan kullanabilirsin. Ama eğer WordPress ile para kazanmak istiyorsan, o iş maalesef site açıp , sayfa eklemek kadar kolay değil :( Onun için WordPress tema tasarlama öğrenmen gerekecektir, eğer isteğe uygun temalar cikarabiliyorsan WordPress ile; para para olmaktan çıkar sana :)

Rugervan

Yeni üye
20 Nis 2015
42
0
Ayvalık
Rica ederim :) WordPress click tane gibidir. Canın sıkılmaz onu kullanırken, eğer sadece "Ben kendi sitemi açmak istiyorum." diyorsan, hazır temalardan kullanabilirsin. Ama eğer WordPress ile para kazanmak istiyorsan, o iş maalesef site açıp , sayfa eklemek kadar kolay değil :( Onun için WordPress tema tasarlama öğrenmen gerekecektir, eğer isteğe uygun temalar cikarabiliyorsan WordPress ile; para para olmaktan çıkar sana :)

Amacım para kazanmak değil, oyun ile ilgili paylaşımlar yapmak vs.
Bazı oyunlara para yatırmadan da oynayabilmenin yolları vardır fakat insanlar bilmez :)
Bilmeleri için yardımcı olucaz sadece :)

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Amacım para kazanmak değil, oyun ile ilgili paylaşımlar yapmak vs.
Bazı oyunlara para yatırmadan da oynayabilmenin yolları vardır fakat insanlar bilmez :)
Bilmeleri için yardımcı olucaz sadece :)

Peki, sen bilirsin. Cracker seni :)
Sitene ekleyecegin yazıları sohbetsi şekilde yaz, kullanıcı dostu olmaya çalış. O kadar çok kullanıcı sayın artar. Sürekliliği elden bırakma, her iki günde bir, veya hergun bir yazı yaz. Kullanıcı Profilleri olması senin karına olacaktır...

Rugervan

Yeni üye
20 Nis 2015
42
0
Ayvalık
Peki, sen bilirsin. Cracker seni :)
Sitene ekleyecegin yazıları sohbetsi şekilde yaz, kullanıcı dostu olmaya çalış. O kadar çok kullanıcı sayın artar. Sürekliliği elden bırakma, her iki günde bir, veya hergun bir yazı yaz. Kullanıcı Profilleri olması senin karına olacaktır...

Zaten bu şekilde yapmayı düşünüyorum, takipçilerle her zaman arkadaş gibi olmak gerek :)
Onlarda aileden biri sayılır :)

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Zaten bu şekilde yapmayı düşünüyorum, takipçilerle her zaman arkadaş gibi olmak gerek :)
Onlarda aileden biri sayılır :)

Anladım yolun açık olsun, sorun olursa konu hakkında bana sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olabilirim :)

CS:GO hesabım var fakat sistemim oyun için yeterli değil maalesef :)

Benim de CS:GO var fakat sanırım senin gibiyim, 640x480 resimleri de 60fps maç alıyorum :) CS 1.6 beklerim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.