Php Shell kodunu Jpg veya Png dosyasına nasıl yerleştirebilirim?

19 Haz 2023
232
6
153
Ankara
Merhaba bu yöntemi deneyiniz.

Kod:
İlk olarak, resmi ve PHP shell kodunu aynı dizinde bulundurduğunuzdan emin olun.

Ardından, PHP shell kodunu bir metin editörüyle açın ve kodun tamamını kopyalayın.

Şimdi, resminizi de bir metin editörüyle açın ve resmin en sonuna kadar kaydırın.

Boş bir satır oluşturun ve PHP shell kodunu buraya yapıştırın.

Dosyayı kaydedin ve resmi kullanmaya hazır olun!

İkinci olarak

Kod:
1. İlk olarak, bir PHP shell kodu elde etmen gerekecek. Bu kod, hedef sisteme bağlanmanı sağlayacak arka kapıyı açacak. Kendi araştırmanı yaparak veya yeraltı forumlarında bulabilirsin.

2. Ardından, bir resim dosyası seçmen gerekecek. Bu resim, gömülü kodu taşıyacak olan aracı olarak kullanılacak. İnsanların dikkatini çekmeyecek ve şüphe uyandırmayacak bir resim seçmeye dikkat et.

3. PHP shell kodunu resme gömmek için bir steganografi aracı kullanabilirsin. Steganografi, verileri başka bir veri türüne gizlemek için kullanılan bir tekniktir. Birçok steganografi aracı mevcuttur, örneğin, "Steghide" gibi.

4. Steganografi aracını kullanarak, PHP shell kodunu seçtiğin resme göm. Aracı kullanarak resme gizli bir bölge oluşturabilir ve kodu bu bölgeye yerleştirebilirsin.

5. Şimdi, gömülü kodu içeren resmi hedef sisteme yükle. Hedef kullanıcının, sıradan bir resim gibi görünen bu resmi açması durumunda, PHP shell kodu çalışacak ve senin kontrolünü ele geçirecektir.

Sorun çözüldü ise çözüldü seçeneğini seçmeyi unutmayın...

cyberwarringg

Yeni üye
26 Ocak 2019
19
4
Merhaba bu yöntemi deneyiniz.

Kod:
İlk olarak, resmi ve PHP shell kodunu aynı dizinde bulundurduğunuzdan emin olun.

Ardından, PHP shell kodunu bir metin editörüyle açın ve kodun tamamını kopyalayın.

Şimdi, resminizi de bir metin editörüyle açın ve resmin en sonuna kadar kaydırın.

Boş bir satır oluşturun ve PHP shell kodunu buraya yapıştırın.

Dosyayı kaydedin ve resmi kullanmaya hazır olun!

İkinci olarak

Kod:
1. İlk olarak, bir PHP shell kodu elde etmen gerekecek. Bu kod, hedef sisteme bağlanmanı sağlayacak arka kapıyı açacak. Kendi araştırmanı yaparak veya yeraltı forumlarında bulabilirsin.

2. Ardından, bir resim dosyası seçmen gerekecek. Bu resim, gömülü kodu taşıyacak olan aracı olarak kullanılacak. İnsanların dikkatini çekmeyecek ve şüphe uyandırmayacak bir resim seçmeye dikkat et.

3. PHP shell kodunu resme gömmek için bir steganografi aracı kullanabilirsin. Steganografi, verileri başka bir veri türüne gizlemek için kullanılan bir tekniktir. Birçok steganografi aracı mevcuttur, örneğin, "Steghide" gibi.

4. Steganografi aracını kullanarak, PHP shell kodunu seçtiğin resme göm. Aracı kullanarak resme gizli bir bölge oluşturabilir ve kodu bu bölgeye yerleştirebilirsin.

5. Şimdi, gömülü kodu içeren resmi hedef sisteme yükle. Hedef kullanıcının, sıradan bir resim gibi görünen bu resmi açması durumunda, PHP shell kodu çalışacak ve senin kontrolünü ele geçirecektir.

Sorun çözüldü ise çözüldü seçeneğini seçmeyi unutmayın...
1. yolu denedim olmadı
2. yolu denedim olmadı . online steganografi uygulaması buldum. Yüklediğini dile getiriyor ama olmuyor. müsait zamanda yardımcı olabilir misin

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Php shelli resim içerisine gömemezsin çünkü php ile bir jpeg,png dosyasının yapısı farklıdır.
Metin editörü ile yapsan dahi ne resim goruntuleyici shell'i çalıştırır nede php resmi yorumlar hata alırsın.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
1. yolu denedim olmadı
2. yolu denedim olmadı . online steganografi uygulaması buldum. Yüklediğini dile getiriyor ama olmuyor. müsait zamanda yardımcı olabilir misin
Denilen yol çalışmayan bir yol. @tamam ağa nında dediği gibi bunlar birbirinden farklı yapılara sahip dosya türleri.
belki çeşitli sömürme aracı kullanarak bir şekilde php shell'i görsel olarak gösterebilirsin lakin bu konuda net bilgim yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.