PHP Site tasarımı için..

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Arkadaşlar merhaba. Bi sorum olucak.

Adobenin ürünü olan Dreamweaver tarzında içinde html, css, php, javascript olan yani hepsi bir arada olan açık kaynak bi program var mı? -windows ta kullanacağım.

Varsa /hangisini önerirsiniz, /hangisi daha kullanışlı?

Son düzenleme:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Dreamweaver da neden sorun yaşıyorsunuz anlamadım verdiğiniz linkte fakat eğer html css tasarımını el ile kodlayarak yapıyorsanız dreamweaverı kaldırıp tekrar kurup 0 dan başlayabilirsiniz. Dreamweaver ın kendi componentlerini kullanmayı sevmiyorum hazıra alıştırıyor ve düzenlemesi bana uğraştırıcı geliyor. Kendim tamamen elle yazma taraftarıyım. aslında bunun için notepad++ veya sublime text 3 kullanabilirsiniz gayet kullanışlı ve hızlılar. Dreamweaver kullanma sebebi anlık olarak görüntü vermesi ki onda da bazen hata yapıyor canlı görünümüyle farklı oluyor.

Güzel tamamlama yaptığı için kullanıyorum, gerçi zencoding eklentisiyle notepad++ ta aynı işlevi yapıyor tercih sizin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.