Php ve html ile ilgili bir sorunum var

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
İyi günler hepinize. Lafı falza uzatmadan konuya geçiyim. Bi site için basit sipariş sistemi gibi birşey oluşturdum kullanıcı anasayfadan ürünleri verip sipariş ver'e tıkalyınca seçtiği ürünler siparis.php sayfasına GET metodu ile gidiyo. siparis.php sayfasıdna gelen ürünleri ayırt edip adlarını fiyatlarını vs. veritabanından çekip yazıyorum. Alt tarafta ise Adı soyadı telefon numarası adresi vb. bilgileri form kullanarak tekrar istiyorum. onlaırda girip formu göndermeye çalıştığı zaman sorunum baş gösteriyo. Adamın girdiği bilgiler rahat bi şekilde alıyorum ama sayfaya get ile gelen ürün kodlarını siparis-ozet.php sayfasına yollayamıyorum(bu form ise post metodu ile). Ürün kodları gidiyo kullanıcı bilgileri gitmiyo. Bu konuda nasıl bi yol izleyeceğimi bilemiyorum. :confused:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.