Çözüldü php veriyi silme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'eqwedelly

Üye
16 Ocak 2011
240
0
TÜRKİYE
arkadaslar sitem var her gün ip adresleri geliyor sitem bu ip adresleri bana ait proxy kullanıyorum kotu bir amac için kullanmıyorum

http://muhammed25.125mb.com/ipkayit.html

benim istediğim yapamadıgım beceremediğim şeye gelince arkadaşlar programım var programa her gün 1 kere, bir ip ile giriş olmasını istiyorum bu yüzden bu ip adreslerinin 24 saat sonra silinmesini istiyorum isterseniz html uzantısını .txtde yapabılırız eger 24 saatte bir silinecekse... şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
IP Adresi kayıt altına alınması diye girmedim ancak sanırım php ile dosyanın içeriğini silmek istiyorsunuz.
Bunun için şu kodu kullanabilirsiniz:

<?
file_put_contents("ipkayit.html", "");
?>

Ancak bunu belirli saatlerde yapmak istiyorsanız cronJob kullanmalısınız ki bu bazı ücretsiz sunucularda bulunmayabilir.

Yukarıdaki kodu bir .php'ye ekleyin ve cronjob ile istediğiniz zaman aralığında bir kere bu .php dosyasını çalıştırması komutunu verin böylece çalışacaktır.

'eqwedelly

Üye
16 Ocak 2011
240
0
TÜRKİYE
IP Adresi kayıt altına alınması diye girmedim ancak sanırım php ile dosyanın içeriğini silmek istiyorsunuz.
Bunun için şu kodu kullanabilirsiniz:

Ancak bunu belirli saatlerde yapmak istiyorsanız cronJob kullanmalısınız ki bu bazı ücretsiz sunucularda bulunmayabilir.

Yukarıdaki kodu bir .php'ye ekleyin ve cronjob ile istediğiniz zaman aralığında bir kere bu .php dosyasını çalıştırması komutunu verin böylece çalışacaktır.

tesekkurler hocam yani kod ile olacak iş degıl diyorsunuz mesela saat koysak if 00:00 then tarzında bişeyler olmaz mı

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
tesekkurler hocam yani kod ile olacak iş degıl diyorsunuz mesela saat koysak if 00:00 then tarzında bişeyler olmaz mı

Şimdi PHP, vb6 gibi bir dil olmadığı C tabanlı olduğu için öyle zamanlayıcı gibi bir şey söz konusu mu bilmiyorum ama şuna bir göz atmanızda fayda var. Yalnız baştan belirteyim bu kod ile sitede 1 gün boyunca aynı dosyanın çalışması gibi bir ihtimal meydana gelebilir.

Kod:
<?
while(true) {
    sleep(86400);
    //alt kısma kodu girin

}
?>

CronJob'un yaptığı işlem Ajax ile'de yapılabiliyor ancak sayfanın sürekli açık kalması gerekli ki bu sizin işinize yaramaz.

Ayrıca bu site ücretsiz cron job scripti vadediyor:

https://cron-job.org/en/

Yine de siz site panelinize bir bakın ücretsiz cronjob olabilir.

'eqwedelly

Üye
16 Ocak 2011
240
0
TÜRKİYE

Şimdi PHP, vb6 gibi bir dil olmadığı C tabanlı olduğu için öyle zamanlayıcı gibi bir şey söz konusu mu bilmiyorum ama şuna bir göz atmanızda fayda var. Yalnız baştan belirteyim bu kod ile sitede 1 gün boyunca aynı dosyanın çalışması gibi bir ihtimal meydana gelebilir.

Kod:
<?
while(true) {
    sleep(86400);
    //alt kısma kodu girin

}
?>

CronJob'un yaptığı işlem Ajax ile'de yapılabiliyor ancak sayfanın sürekli açık kalması gerekli ki bu sizin işinize yaramaz.

malesef destege cron destegi var mı deyince bu mesajı gonderıyor verdıgınız yeride kontrol ediyorum tesekkure ederım

Kod:
Bilinen cron işleri yalnızca İşletme Barındırma planında desteklenmektedir. Onları kullanmak istiyorsanız, lütfen barındırma planınızı yükseltin.

Başka sorularınız olması halinde veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olması durumunda, bu bilete tekrar basmaktan çekinmeyin. Hizmetlerimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

'eqwedelly

Üye
16 Ocak 2011
240
0
TÜRKİYE

Kod:
<?
while(true) {
    sleep(86400);
    //alt kısma kodu girin

}
?>

hocam siteye üye oldum kayıt olusturdum ama nasıl baglıcam siteye site adresimi felan istedi verdim peki şimdi ?? :)

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
iyi aksamlar tesekkurler hersey için

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.