PHP zararlısını siteye enjekte etme

GlowxHayk

Yeni üye
19 Mar 2022
15
1
Merhaba değerli forum üyeleri sormak istediğim birkaç soru var aklıma takılan bunları sormak istedim.

• 1.sorum : msfconsole kullanarak .php uzantılı bir zararlı oluşturduk diyelim bunu sitemizin uzantısını phpye çevirip yükledikten sonra otomatik siteyi açanda çalışacakmı ?
    • 2.sorum : bi sitenin kodlarını html olarak kopyaladık diyelim bunu kolay yoldan phpye çevirebilirmiyiz ?
    • 3.sorum : diyelim msfconsole kullanarak oluşturduğumuz zararlıyı birden çok kişide kullanmak istedik ve show options yazdığımızda rhost (saldırganın ip adresini) u belirtmemizi istiyorsa ve bunu yazmadan direk siteye yüklersek çalışırmı yada bunun bir çözüm yolu varmı ?
Cevaplayacağınız her soru için şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım...

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
12
568
Merhaba değerli forum üyeleri sormak istediğim birkaç soru var aklıma takılan bunları sormak istedim.

Cevaplayacağınız her soru için şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım...
1-) yukledigin php shell betiğininin site uzerinde calistirilmasi lazim.

2-)ne demek istediğini anlamadım ama html içine php ,php içinede html gomulebilir .

3-) Shell almak icin kendi ip adresini belirtmelisin .Ayrıca farklı birşey için ise remot host istiyorsa demekki gerekli bu nu belirtmelisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.