Php

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

J3LaDe58

Katılımcı Üye
20 Ağu 2011
288
0
başlıktada belirtiğim gibi phple ile ilgili sorularım var.öncelikle php internetten öğrenilirmi yoksa bir kursa vb. yerlere gitmek lazımmı.php tahmini ne kdr sürede öğrenilir.php bilen birisi browser tabanlı oyun yapabilirmi.sorularıma cevap verirseniz çok yardımcı olursnuz

trupy

Üye
19 Nis 2012
160
0
dökümanları bul ve kendin çalış. Örneğin 10derslik bir setmi buldun bitir. Y derslik bir başka eğitim seti daha bul. Çalış. Kursdan daha geç olabilir ama, çok çok daha kalıcı olur

Fenerist®

Kıdemli Üye
19 Nis 2012
3,610
13
Kadıköy
Php Dersleri

Türkçe Php Görsel Eğitim Seti indir

Php öğrenmek isteyen arkadaşlar icin A dan Z ye uygulamalı Php eğitimi İSS kurulumundan Apche Server kurulumuna kadar,bir cok örnek ile php değişkenler,diziler,Dosya 560 Mb olup iso dur DeamonTools tarzı programlar ile acabilir php öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Konu Buradan Alınmıştır : Php Grsel Eitim Seti Trke - Tek Link indir » WarezTurkey.Net | Full ndir,Download,Online zle,Film ndir,Oyun ndir,Warez,Full Warez
Rar Şifresi :Sitemizdeki Dosyalarn Ortak ifresi Nedir? » WarezTurkey.Net | Full ndir,Download,Online zle,Film ndir,Oyun ndir,Warez,Full Warez
Php_Egitimi.Turkce.WT.rar download for free on file share letitbit.net
Rar Şifre: www . warezturkey . net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.