phpMyAdmin Şifresi Nasıl , Nereden Öğrenilir?

HakanTR27

Yeni üye
2 Ara 2018
42
0
Web sitesi kuruyorum daha önce localde çalıştım ama hiç hostinge kurulum yapmadım veritabanı bağlantısı yapacağım ancak phpmyadmin şifresini nerden öğrenebilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Cevap: Phpmyadmin şifresi öğrenme

Web sitesi kuruyorum daha önce localde çalıştım ama hiç hostinge kurulum yapmadım veritabanı bağlantısı yapacağım ancak phpmyadmin şifresini nerden öğrenebilirim

Merhabalar ;

panel'den kurulum yapıyor iseniz orada yazması gerek , fakat dosyaları sizde mevcut ise phpmyadmin klasörü içinde config txt dosyasında bulabilirsin .

Piskopat666

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
313
1
root@error
Cevap: Phpmyadmin şifresi öğrenme

'config' dosyalarını biraz kurcalarsanız şifreyi bulabilirsiniz

PHPmyadmin standart olarak root şifresi ile ya da veri tabanı şifresi ile çalışır. (dağıtıma göre değişir) Eğer root şifresi ile çalışıyorsa root şifreniz ile girebilirsiniz. Veritabanı şifreniz ile giriliyorsa başka bir veritabanına bağlanmayı deneyin.

Not: Standart ayarları değiştirip ayar dosyasına özel bir şifre atadıysanız bu yazdıklarım geçerli değildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.