ping sorunu yardım edin

crane

Üye
11 Şub 2013
81
0
beyler lolde aşırı ping sorunum var 2 senedir pc aynı yerinde ama son 3 aydır pingim 600 e fırlayıp tekrar 54 e düşüyo ama artık çileden çıkmaya başladım kabloyu takınca sorun kalmıyo lütfen çözüm bulun

Nur1Alcho

Üye
9 Nis 2013
72
0
Kardeşim benim de aynı sorunum vardı sorun şu ki pingin kaynağı ttnet arayıp dış hat kablolarını yenilemelerini istersen sorun çözülüyor 2 aydır ping yüzünden rankedda hep bozgundu sorun düzelince tekrar victory internet indirme hızın yüksek olabilir ancak internetinde kopmalar oluyor bunun nedeni ise dediğim gibi dış hat kabloları teknik ekip kabloları değiştirirse sorunun düzelecektir .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.