Pixel Run - Lütfen Beni Eleştirin!

VanloTRK

Yeni üye
30 Haz 2018
43
8
1201564632.png

Pixel Run
İlk oyunum olan Pixel Run yayınlandı, oyunum sonsuz koşu oyunlarına yeni bir bakış açısı katıyor.
Oyunumu inceleyip yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim ve ilk oyunum olduğunu bilerek eleştirin lütfen.

OYUN LİNKİ: https://play.google.com/store/apps/d...Games.PixelRun

279075104.png

888824771.png

VanloTRK

Yeni üye
30 Haz 2018
43
8

'Spica

Üye
23 Ağu 2022
195
167
#root@spica$
Detaylı İnceleme -

Öncelikle oyunu indirdim ve oynadım. Konu ve mantık olarak güzel fakat oyun içinde Örnek olarak " Aç ve Tıkla , Kaybettiniz vs " yazıların fontu kötü duruyor ve anlaşılmıyor
Oyun oynanış olarak güzel fakat Örümcek bölümündeki örümcek ve üstündeki ağ farklı farklı hareket ediyor ayrıca elektrik çarpınca sol tarafa yürürken sağ tarafa yürümeye başlıyor ve bu art arda çok kez oluyor bu da yakalanmamızı sağlıyor ve kaçması cidden zor 2. bölüme göre ya da ben anlamadım bilemiyorum :)

Oyuna karakter ekleyebilirsin oynadıkça açılabilecek ve oynama süresine göre p2w olmadan güç ekleyebilirsin +jump +hız vs güzel olabilir ve oyunu açtığımızda karşımızda sadece kocaman Oyna yazıyor o menüyü detaylandırabilirsin daha güzel ve şık durabilir. Bazen oyun bug'a giriyor ve sütünların üstündeyken alta düşebiliyor ya da alttayken üste zıplayabiliyoruz üstümüzde sütun varken onlar çözülürse ve oyuna biraz daha katman (map) eklenirse gerçekten oynanabilecek bir oyun olur şahsen ben oynarken beğendim tuvalette vs oynaması gerçekten keyifli olur.

Ayrıca gerçekten samimiyetimle söylüyorum oynarken cidden zevk aldım güzel oyun tebrikler :)

Oyuna puanım ilk oyun olduğunu göz önünde bulundurarak 6/10
Başarılarının devamını dilerim.

9 Tem 2022
165
48
Elinize sağlık, müsait bir zamanda inceleyeceğim.

Ayrıca konuyu raporlamayalım arkadaşlar, uygunsuz bir durum yok. Konu revize edilerek yeniden açılmıştır.
Bir emek verilmis sonucta. Bunu bende gecenlerde dile getirdim. Bos bos raporlamayla ugrasanlar var dedim emege saygi dedim baskan. Pek anlatamadim sanirim.
Bu arkadasin emegine koluna bolegine saglik. Oyun guzel olmus.

VanloTRK

Yeni üye
30 Haz 2018
43
8
Emeğinize sağlık,
Teşekkür ederim.

Bir emek verilmis sonucta. Bunu bende gecenlerde dile getirdim. Bos bos raporlamayla ugrasanlar var dedim emege saygi dedim baskan. Pek anlatamadim sanirim.
Bu arkadasin emegine koluna bolegine saglik. Oyun guzel olmus.
Teşekkür ederim.
Detaylı İnceleme -

Öncelikle oyunu indirdim ve oynadım. Konu ve mantık olarak güzel fakat oyun içinde Örnek olarak " Aç ve Tıkla , Kaybettiniz vs " yazıların fontu kötü duruyor ve anlaşılmıyor
Oyun oynanış olarak güzel fakat Örümcek bölümündeki örümcek ve üstündeki ağ farklı farklı hareket ediyor ayrıca elektrik çarpınca sol tarafa yürürken sağ tarafa yürümeye başlıyor ve bu art arda çok kez oluyor bu da yakalanmamızı sağlıyor ve kaçması cidden zor 2. bölüme göre ya da ben anlamadım bilemiyorum :)

Oyuna karakter ekleyebilirsin oynadıkça açılabilecek ve oynama süresine göre p2w olmadan güç ekleyebilirsin +jump +hız vs güzel olabilir ve oyunu açtığımızda karşımızda sadece kocaman Oyna yazıyor o menüyü detaylandırabilirsin daha güzel ve şık durabilir. Bazen oyun bug'a giriyor ve sütünların üstündeyken alta düşebiliyor ya da alttayken üste zıplayabiliyoruz üstümüzde sütun varken onlar çözülürse ve oyuna biraz daha katman (map) eklenirse gerçekten oynanabilecek bir oyun olur şahsen ben oynarken beğendim tuvalette vs oynaması gerçekten keyifli olur.

Ayrıca gerçekten samimiyetimle söylüyorum oynarken cidden zevk aldım güzel oyun tebrikler :)

Oyuna puanım ilk oyun olduğunu göz önünde bulundurarak 6/10
Başarılarının devamını dilerim.
Detaylı incelemeniz için çok teşekkür ederim.

merlino

Yeni üye
8 Eyl 2022
36
15
Oyunu oynadım. Öncelikle şapka menüsünden başlayacağım. Şapka menüsünde yazılar iç içe geçmiş durumda ve bazı şapkaların fiyatları görünmüyor bile, ayrıca satın alınan şapkalara hız, zıplama gibi özellikler eklenebilir. Sonrasında font seçimi baya kötü bu düzeltilebilir. Oyun içerisinde altın yerleri değiştirilebilir. ayarlar menüsü ve müzik sesi kısma/kapatma getirilebilir. Bir de eklemeyi unuttum bölüm seçme yerini ben mi çözemedim bilmiyorum ama tıklıyorum seçmiyor 7-8 kez tıkladıktan sonra bölüm başlıyor. Ayrıca oyunu oynarken şimdi yeni bir hata keşfettim sağ tarafa doğru gidince karakter gitmeye devam ediyor ve ölüyor, sol tarafta böyle bir hata yok.

Oyunu, oynayıcı gözüyle inceledim. Şahsen ben zevk aldım ve eğlendim. Rekorum 968.
Oyuna 10 üzerinden 7 puan veriyorum geliştirilirse güzel bir oyun olacağından eminim. :)

VanloTRK

Yeni üye
30 Haz 2018
43
8
Eline sağlık. Şu forumda artık bir Oyun Developerimiz olacak. Daha çok proje bekliyoruz. Oyun mükkemmel...
Teşekkür ederim.
Oyunu oynadım. Öncelikle şapka menüsünden başlayacağım. Şapka menüsünde yazılar iç içe geçmiş durumda ve bazı şapkaların fiyatları görünmüyor bile, ayrıca satın alınan şapkalara hız, zıplama gibi özellikler eklenebilir. Sonrasında font seçimi baya kötü bu düzeltilebilir. Oyun içerisinde altın yerleri değiştirilebilir. ayarlar menüsü ve müzik sesi kısma/kapatma getirilebilir. Bir de eklemeyi unuttum bölüm seçme yerini ben mi çözemedim bilmiyorum ama tıklıyorum seçmiyor 7-8 kez tıkladıktan sonra bölüm başlıyor. Ayrıca oyunu oynarken şimdi yeni bir hata keşfettim sağ tarafa doğru gidince karakter gitmeye devam ediyor ve ölüyor, sol tarafta böyle bir hata yok.

Oyunu, oynayıcı gözüyle inceledim. Şahsen ben zevk aldım ve eğlendim. Rekorum 968.
Oyuna 10 üzerinden 7 puan veriyorum geliştirilirse güzel bir oyun olacağından eminim. :)
Eleştirileriniz için teşekkür ederim.
güzel olmuş hocam eline sağlık
Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.