Piyasadaki en güçlü Ddos programi

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Hangisidir ? Yardımcı olabilir misiniz ? . Çünkü biri bana , bendeki cok güçlü , tek başına siteyi kapatır ama sende daha güçlü varsa söyleyebilir misin dedi ? Söyleyemedim tabi haliyle . En güçlüsü hangisi hsizce ? Saygilar .

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Kendimi beğenmişlik yapayım mı?

Yapayım yapayım... Zaten kimse soru sormamış, canım sıkılıyor...

Son zamanlarda hiç video çekmedim. Programı paylaşmadığımdan gerek duymuyorum.. Ama youtube'da Balyoz DoS yazıp aratırsan eski videolar çıkıyor.

1. 100% Tor ağından bağlanır. Tor'un standart hiç bir açığı bir DoS saldırısını ilgilendirmediğinden IP gizlemeye gerek kalmaz.
2. Tor ağından bağlandığından, birden çok IP ile aynı anda saldırı yapma yeteneğine sahiptir.
3. Slowloris + http request flood yöntemlerini kullanır, akıllıdır, saldırı esnasında gerekli parametrelerle devamlı oynayarak optimum saldırıyı yapar.
4. Saldırı Tor üstünden yapıldığı için Deep Web sitelerini indirebilir. Fakat genelde sitenin kendisi çökmeden ara nodlar çöktüğünden dolayı çok zorlamak gerekiyor.
5. SSL desteği vardır. https:// sitelere saldırırken redirect yemez.
6. Aynen Hulk DoS gibi her seferinde paket değiştirir.
7. IP Ban yediğinde bunu algılar ve Tor üzerinden IP değiştirir. Birden fazla IP kullanıyorsa, sadece banlanmış IP'yi olabildiğince hızlı bir şekilde değiştirir.
8. Saldırı bloğu mantığı vardır. Aynı anda birden fazla siteye saldırı yapabilir. Böylece ayar dosyasını paylaşıp çok etkin koordine saldırılar yapabilirsiniz.
9. Cloudflare'i 100% aşamaz, ücretli cloudflare satın almış bir siteyi indirmek için minimum 4-5 kişi gerekecektir.. Onu daha beceremedim. Ama ücretsiz cloudflare korumalı siteleri halen indirebilir.

Türkiye'de en az bir kişide python ile yazılmış benimkinin en azından dengi güçte bir DoS programı var. Zaten balyoz saldırı mantığı kişisel sohbetlerimizde beraber geliştirdiğimiz bir saldırı olduğundan taklit değil, o şahsın kendi programıdır. İhtimal o şahsın benden çok vakti olduğundan benimkinin gücünü geçen eklemeler yaptığı konusunda da bire on bahse varım. Yani çok büyük ihtimalle benim program en iyi ikinci DoS programı.

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Kendimi beğenmişlik yapayım mı?

Yapayım yapayım... Zaten kimse soru sormamış, canım sıkılıyor...

Son zamanlarda hiç video çekmedim. Programı paylaşmadığımdan gerek duymuyorum.. Ama youtube'da Balyoz DoS yazıp aratırsan eski videolar çıkıyor.

1. 100% Tor ağından bağlanır. Tor'un standart hiç bir açığı bir DoS saldırısını ilgilendirmediğinden IP gizlemeye gerek kalmaz.
2. Tor ağından bağlandığından, birden çok IP ile aynı anda saldırı yapma yeteneğine sahiptir.
3. Slowloris + http request flood yöntemlerini kullanır, akıllıdır, saldırı esnasında gerekli parametrelerle devamlı oynayarak optimum saldırıyı yapar.
4. Saldırı Tor üstünden yapıldığı için Deep Web sitelerini indirebilir. Fakat genelde sitenin kendisi çökmeden ara nodlar çöktüğünden dolayı çok zorlamak gerekiyor.
5. SSL desteği vardır. https:// sitelere saldırırken redirect yemez.
6. Aynen Hulk DoS gibi her seferinde paket değiştirir.
7. IP Ban yediğinde bunu algılar ve Tor üzerinden IP değiştirir. Birden fazla IP kullanıyorsa, sadece banlanmış IP'yi olabildiğince hızlı bir şekilde değiştirir.
8. Saldırı bloğu mantığı vardır. Aynı anda birden fazla siteye saldırı yapabilir. Böylece ayar dosyasını paylaşıp çok etkin koordine saldırılar yapabilirsiniz.
9. Cloudflare'i 100% aşamaz, ücretli cloudflare satın almış bir siteyi indirmek için minimum 4-5 kişi gerekecektir.. Onu daha beceremedim. Ama ücretsiz cloudflare korumalı siteleri halen indirebilir.

Türkiye'de en az bir kişide python ile yazılmış benimkinin en azından dengi güçte bir DoS programı var. Zaten balyoz saldırı mantığı kişisel sohbetlerimizde beraber geliştirdiğimiz bir saldırı olduğundan taklit değil, o şahsın kendi programıdır. İhtimal o şahsın benden çok vakti olduğundan benimkinin gücünü geçen eklemeler yaptığı konusunda da bire on bahse varım. Yani çok büyük ihtimalle benim program en iyi ikinci DoS programı.
Hocam elinize sağlık çok iyi şekilde açıklamasını yapmışsınız. Teşekkür ettim fakat en iyisi hulk mu onu tam anlamadım :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hocam en guclu 2.si benimki diyosun eyvallah da :) en guclusu hangisi ? :)

Çok büyük ihtimalle xdebron adındaki üstü çızıklı arkadaşın kendisi için yazdığı DoS.

En son bu konuyu konuştuğumuzda, neredeyse bire bir aynı yöntemi kullanıyorduk. Ama ondan sonra ailevi bir kaç sorun oldu, acıların çocuğu Emrah'a döndüm, aylarca kod yazamadım.. Onunki geçmiştir benimkini...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.