Piyasadaki En işlevli Ve Sağlam Burte Force?

flatbushzombie

Yeni üye
11 Haz 2019
10
0
Merhabalar arkadaşlar herkese iyi forumlar bildiğiniz gibi şuan piyasada en çok kullanılan brute force programları 1 - cms brute force 2 - ghz brute force - fakat bu iki program bir zamandan sonra kendi kendine donuyor ve türlü sıkıntılar çıkarıyor ayrıca ben proxy destekli kodlanmış wordpress ve opencart brute force arıyorum site başına en az 200 şifre denemesini istiyorum bu şekilde isteklerimi karşılayacak önerdiğiniz windowsta çalışan python perl veya exe tabanlı bir brute force varmı?

DarkRiver

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
258
0
Kocaeli
Merhabalar arkadaşlar herkese iyi forumlar bildiğiniz gibi şuan piyasada en çok kullanılan brute force programları 1 - cms brute force 2 - ghz brute force - fakat bu iki program bir zamandan sonra kendi kendine donuyor ve türlü sıkıntılar çıkarıyor ayrıca ben proxy destekli kodlanmış wordpress ve opencart brute force arıyorum site başına en az 200 şifre denemesini istiyorum bu şekilde isteklerimi karşılayacak önerdiğiniz windowsta çalışan python perl veya exe tabanlı bir brute force varmı?

https://www.turkhackteam.org/cop/1280531-turk-altay-wordpress-saldiri-araci-kullanimi-videolu-aquiell.html

Bu konu işine yarayabilir.

flatbushzombie

Yeni üye
11 Haz 2019
10
0
https://github.com/Tuhinshubhra/CMSeeK/tree/master/cmsbrute

bu tarz aramalari googleda yaparsan daha net bilgilere ulasirsin 2 sorgu ile gitarda su araci buldum deneyebilirsin. Olmadi redditte stackoverflowda falanda sorarak dah net bilgiler bulabilirsin.

Teşekkürler dostum fakat bunu biliyorum ''unix based systems as of now. Windows support will be added later. '' şöyle bir yazı düşmüştü zaten windows için arıyorum ben

Peki brute force kadar basit site hackleyip shell basabileceğimiz farklı bir yöntem varmı? sql dan başka.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.