pk2 nasıl yapılır? Resimli anlatım

kingbaba

Yeni üye
18 Ocak 2008
3
0
ben buraya cevap yazdım ama aranızda cok ama cok yenıyım neyın ne oldugun bılmıyorum ben pk2 yı yukledım herseyı yaptım fakat 1 dak olmadan hata alıyorum pek de güsel bir şey değıl (bazı bölümlerde cevap yazmak yasak yasağı bozdumsa özür dilerim)

kingbaba

Yeni üye
18 Ocak 2008
3
0
Media.pk2 Dosyasını kopyalamadım aslında heyecandan unutmuşum :S ve pk2 dosyasını yukledıkte nsonra hata meydana gelıyor oyuna gırer gırmez atıyor oyundan ne yapıcam oynayamıyorum :( yardım lütfen

nasuhi

Yeni üye
2 Kas 2007
35
1
oldu fuck at media pk2 nin de içine etetim kopyaladiim media pk2 yi medai1.pk2 olarak oldim sora yenisini silip eskisini n adiyla değiştirip yerine koydum a maa olmadi ban bi media.pk2 m lazim:) _____......:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.