Pkk ile mücadele

lawmantr

Üye
15 Eyl 2008
53
0
PKK adlı bölücü terör örgütü ile yıllardır bir iç savaş devam etmekte. Bu iç savaşın devamı ile hem içte hem dışta ülkemiz ve insalarımız yara almaktadır. Hükümetler yapmış oldukları tüm siyasetlere rağmen bu terör örgütünün sonunu getirememiştir. Terör örgütünün başı Abdullah ÖCALAN'ın yakalanması, bir şeylerin sonu olmaktan çok, daha çok şeyin başı olmuştur. Her ne kadar, bölücü başının yakalanması örgüte büyük bir darbe olsa da, örgüt; bir virüs misali yeniden yapılanmış, eylemlerine devam etmiştir. Yüce Türk Ordusu, bu konuda büyük hassasiyet gösteren kurumların başını çekmektedir. Bu konuda büyük bir hassasiyet ile çalışan ordumuz/silahlı kuvvetlerimiz, çoğu konuda hükümete bağlı olduğu için, her istediğini de yapamamaktadır.

PKK ile mücadelede bir çok metod kullanılmıştır. Bu metodlardan bazıları; eve dönüş yasası çıkarmak, terörün yoğun olduğu yerlerde olağan üstü hal ilan ederek anayasal hakları askıya almak, düzenli ordus sitili mücadele, kısmi kontrogerilla mücadelesi vs.

Kanaatimce bu tür mücadelelerden içlerinde en başarılı olan, kısmi kontogerilla mücadelesidir.

Şu an hükümetçe yapılması gereken şudur: Tüm millet (hatta kürt vatandaşlarımızın büyük bölümü dahi) bu örgte öldürücü darbenin vurulması konusunda hem fikir. Bu nedenle, ordu içerisinde kontrogerilla şeklinde yetiştirilecek bir bölük oluşturulması ile, oluşturulan bu bölüğün normal askerlerin sahip olduğu yetkilerden daha fazla yetkiler ile donatılarak, terör örgütünün yuvalandığı bilinen yerlere gönderilmesi ve bu bölüğün gerilla savaşı ile PKK denen bölücü örgüte öldürücü darbeyi vurması gerekmektedir.

Sivillerin can güvenliğini, büyük metropoller dahil ülkenin her tarafından tehdit eden bu örgüte karşı yapılacak başka bir şey kalmamıştır. Örgüte toleransla yaklaşan insanların sayısı gün ve gün artmakta. Ne niyetle olursa olsun, örgütün lehine yapılan her hareket, şehitlerimizin mezarlarında kemiklerinin sızlamasına, şehit annelerinin acılarının katmerlenmesine neden olmaktadır.

Bu işin askeri boyutudur. Hemen belirtmeliyim ki, siz değerli arkadaşlarımız da, bir anlamda PKK'ya karşı, bu sanal ortamda büyük mücadele içerisindesiniz. Özellikle hack işini çok iyi bilen arkadaşlar, bir anlamda "sanal ortamda gerilla usulü" savaş vermekteler. Şahsen ben büyük bir minnet ile kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca, bu sitede PKK'ya karşı görüşlerini bildiren arkadaşlarımın hassasiyetlerini görmek beni gururlandırıyor.

"Hacker" arkadaşlara sesleniyorum!!! PKK ve onun çanak tutucularına ait sitelere lütfen gereğini yapın!!! Bu yolda harcanan emek, inanın bana boşa giden bir emek değildir.

Fikir bazında burada tartışmalara katılan arkadaşlar, sizlere de sesleniyorum!!! Sizler, sokakta konuşan insandan daha eğitimli, olaylara daha analitik açıdan bakan, olayları tahlil ve analizini yapmakta hiç kimseden eksiği olmayan, bilakis çoğu entellektüellere taş çıkaracak bilgilere sahip olan insanlarsınız. Burada, bu haklı tepkinizi, nezaket sınırları içerisinde gösterdiniz, lütfen göstermeye de devam ediniz.

PKK ve onun türevleri ile mücadelede hepinize başarılar diliyorum.

Mücadele ile ilgili görüşlerinizi lütfen buraya yazın. Ayrıntılı analizlerinizi, hassasiyetlerinizi, görüşlerinizi lütfen paylaşın.

Vatan size minnettar kalacaktır, bundan emin olun....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.