pkk sadece 3 kelimelik mesajım var

Coumadin

Üye
5 Ocak 2013
214
0
Quarantine Vadisi
Bu gün TÜRK bayragını yakarak.

Vatanıma göz dikerek.

Mehmetciğimize ateş ederek.

Mutlu olacagını sanan,

Gafillere, terröristlere ve nankörlere,

Sadece üç kelimelik mesajim var.

UNUTMAM, UNUTTURMAM, AFFETMEM

MasqeLiHackeR

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
377
0
TSK
Ne demişler " Saberden derviş muradına ermiş " arkadaşlar sabredelim. Pkk zaten bitecek. Bunu herkez biliyor :)

Coumadin

Üye
5 Ocak 2013
214
0
Quarantine Vadisi
O dervişe Selam söyle kardeş şimdi biz sabredersek Bunlar bizi vurmaya devam edicek. olmaz öyle şey
Ben sabretmem bilmiyorum seni ama buraya gelmemin amacı Vatan için çalışmak için geldim.
Tek kelimeyle Vatan için ölmeye geldik sanaldan sonuna kadar Saldırılara devam edicem. beni kimse durduramaz Sabredemem k.bakma yanlış düşünüyosun

Bu arada Pkk bu senin sözünde biterse ohooo

zazaturk0311

Yeni üye
9 Ocak 2013
27
0
diyarbakır
Saçımın ucundan Tırnağımın ucuna kadar Türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım ve vatanıma aşığım ama yorumum kısa ve net olacak Lafla gemi yürüseydi gevezeler dünyayı fetihederdi ...

MasqeLiHackeR

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
377
0
TSK
O dervişe Selam söyle kardeş şimdi biz sabredersek Bunlar bizi vurmaya devam edicek. olmaz öyle şey
Ben sabretmem bilmiyorum seni ama buraya gelmemin amacı Vatan için çalışmak için geldim.
Tek kelimeyle Vatan için ölmeye geldik sanaldan sonuna kadar Saldırılara devam edicem. beni kimse durduramaz Sabredemem k.bakma yanlış düşünüyosun

Bu arada Pkk bu senin sözünde biterse ohooo

Kardeşim hepimiz buraya vatanımız için birşeyler öğrenmek için geliyoruz. Tek sen deil. Herşey sabırla olur patlatak kütletek dediğin anında olacak diye birşey yok. Zamanla pkk da yok olacak ben bunu izah etmeye çalıştım sen yanlış anlıyorsun..

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Ağzına sağlık kardeşim bu vatan uğruna canımızı bile veririz o PKK .....leri bir çıksın da vatanımızdan ! Ne elde ediyorlarsa artık...!!!Zaten onların beyni yıkanıyor ama bir kısmı kendi istekleriyle gelmiş ........lerin!!! Biz onların bazılarını bilmeden de olsa vatanımızda barındırıyoruz onlar da karşılık olarak ne yapıyor...Mehmetçiklerimizi öldürüyorlar!!!!!!!!!Bu arada copy+paste yapmışsın haberimin olmadığını sanma

Son düzenleme:

gecekartali1

Yeni üye
5 Ocak 2013
12
0
benim bildigim kadarıyla bu arşivdeki eksen atak daki joomlayı bitirdiler
bana yeni böyle program bilen varsa isim bırakbilirmi ? veya link

27 Mar 2012
154
0
İzmir
Kardeşlerim onlar facebookta sayfalarında böle demiyolar açıkça söylüyolar bunları bombalamak lazım haritadan silecen Atatürk keşke yaşasaydıda soyunu kazısaydı bunların :((((

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.