PKK Sadece üç kelimelik mesajim var.

Atorvastatin

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
465
0
Turk Hack Te
Kardeş biz zaten dağdakilerin hepsi kürt demedikki mesajımı düzgün okuduysan üzerimizde uçan akbabalar dedim...

Kardeşim demekte haklısın ve zaten öyle.
Dağdaki cahil sürüsü köpek olan pkk üyelerinin %98,3'ü ''Kürt''tür.
Ve hepside cahildir.
Doğuda eğitim olmadığından adamlara ne derseniz inanırlar.

Atalarımın ne demiş;

Cahil bir dostun olacağına,akıllı(zeki) bir düşmanın olsun.

Baybar

Katılımcı Üye
18 Ocak 2012
561
0
İstanbul
Kusura bakmayın öyle anladım özür dilerim doğrudur çoğu Kürt napalım utanıyorum öylelerinden ama naparsınız kürt olduğum halde hain damgası yiyorum.Pkk'nin Allah belasını versin.

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
Türk - Kürt kardeştir diyorsunuz peki saygı duyuyorum . Bişe sorcam siz hiç terörist olupta dağa çıkan mehmetçiğimizi vuran bir türk duydunuz mu ? Farkettiyseniz çoğunluğu hep kürt . O halde Nasıl olurda Türk - Kürt Kardeş Olur ?

Baybar

Katılımcı Üye
18 Ocak 2012
561
0
İstanbul
tamam doğru diyorsun da ordudaki komutanlardan satanlar yok mu hiç sanki pkk'ye destek veren Türkler mesela

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.