Pkk siteleri nasıl bulunur ?

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
Selamun aleyküm pkk sitelerini bulamıyorum nasıl bula bilirim sql açıklı pkk siteleri vs vs yardımcı olacak varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hyddd

Üye
8 Ocak 2017
81
0
Ankara
.krd diye uzantı aldılar biz bi kaçını hallettik

kendini güvene almayı sakın unutma en önemli kısım burası çünkü

ve biz yaparken sadece bir kişi çekti diğerleri siteye dahi girmedi.

sqlmap ile yapıyorsan parametre atmayı biliceksin tamper kullanmayı çok iyi biliceksin yoksa bu .krd uzantılı sitelere hiçbirşey yapmazsın

biz index atamadık sadece dump ettik o kadar

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
.krd diye uzantı aldılar biz bi kaçını hallettik

kendini güvene almayı sakın unutma en önemli kısım burası çünkü

ve biz yaparken sadece bir kişi çekti diğerleri siteye dahi girmedi.

sqlmap ile yapıyorsan parametre atmayı biliceksin tamper kullanmayı çok iyi biliceksin yoksa bu .krd uzantılı sitelere hiçbirşey yapmazsın

biz index atamadık sadece dump ettik o kadar

Safe sql bulup havijle panele erişip öyle hackliyorum?

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Safe sql bulup havijle panele erişip öyle hackliyorum?

Safe 3 ile SQL açık buluyorum,
Havij yada SQL Map ile dump edip panele ulaşıyorum,
Admin paneli taratıp index basıyorum,

Kullandığımız yöntemler aynı gibi,
SQL Dork geliştirmeyi denemedim ama veritabanına ulaşmak için kendi geliştirdiğim dork;
intitle:"index of"inurl:"kurdistan"
intitle:"index of"inurl:"pkk"

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.