Pkk sonu geldi

m_hack

Yeni üye
9 Haz 2008
25
1
İstanbul
Kardeşlerim Pkk sonu geldi günlerdir bombalanıyor... ülkemiz büyük bir başarıya imza attı... pkk üslerini bomba yağmuruna dizdi... çeşitli pkk başlarını vurdular pkk son dönemini geçiriyor artık ölüme doğru gidiyor...
Sonunuz Geldi Pkk ve yanlıları
:q
Ne mutlu Türküm Diyene...

tuncerd

Yeni üye
23 Şub 2008
2
0
artık pkk sadece dağlarda değil. İstanbul'da, Ankara'da... bunların mali kaynağı kesilmezse eylemlerini sürdürmeye devam ederler.

psychonur

Yeni üye
25 Haz 2008
32
0
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık temennimiz bitmiş olmaları ama arkadaşlara katılıyorum askeri müdahale yanısıra ekonomik olarakta bitirmek şart

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
bi kere akp kp diyorum Türkiye demiyorum pkk yı bıtırmek ıstemıyor ve adam oldurmekle orgut cokmez anca ocalan gıbı serefsızlerı yakalarsan ve onlara gelen setlerın akısını kesersen bıter pkk ama Türkiye'nin sonu geldı bence amerikaya hizmet etmekten ne hallere dustuk Atatürk gibi bi yonetici olsaydı basımızda bunları yasamazdık

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
hee bu arada gecen bi pkk sitesi buldum tht site guvenlık bolumunde yayınlanmıs pkk sitesi ne olur patlatın dıye patlatamadım ama neredeyse butun konulara gırıp kahrolsun pkk yazdım :D

R3Ş4T

Yeni üye
11 Tem 2008
20
0
ankara
bu işin artık gibi, sanki olacak, denilecek hali kalmadı onların kökünü kazıyacagız o kadar okey kardelen.

batuhangitar

Yeni üye
4 Ağu 2008
47
0
inş kardeşim bu ***ölerin sonu bitsin artık şehit anaları ağlamasın artık şehit haberi duymak istmeyoruz

duman_burak

Yeni üye
21 Tem 2007
27
0
içimizdeki şerefsizler temizlenmediği sürece bu pkk bitmez!! esas sorun içimizde dışardaki kolay hedef içimizdekileri biliyomuyuz ? gördüğümüzde işte bu pkk lı diyebiliyomuyuz ? hayır malesef....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.