Pkk ve Kürtçülük Tümörü !

The Madman

Katılımcı Üye
22 May 2014
491
0
34
Lazlar veya çerkezler böyle düşünmüyor onlar da öyle ama onlar böyle bir şey yapmıyor.

khthakan

Üye
21 Ara 2013
209
0
İşte bu laf ülkeyi yıktırır lazlar çerkezler niye kendi devletlerini kurmuyorlar bi sizin gibi beyni yıkanmışların mı aklına geliyor ?

Sizin yaptığınız yediğiniz tabağa yapmaktan başka bir şey değil.
Mustafa Kemale soyadını veren kişinin ermeni olduğunu biliyor musun ? Ve kurtuluş savaşında önemli bir cepheyi kazım karabekir (ermeni) in yönettiğini bilir misin ? Sen buranın bir Türk vatandaşıysan Türk'sündür bitti. Eğer memnun değilsen git başka yere Olay sadece millet değildir önemli olan vatandır. Sizin gibi it sürüleri müslümanım diye geçinirsiniz ama gidip doğu da 30000 bin kişiyi bebek büyük ayrımı yapmadan katledersiniz ve sonra da apo denen şerefsize tapar durursunuz anca ışid den farkınız yok Allahuekber diyip adam öldürenler gibi.

Dersim Zilan Koçgiri Gibi Kürt İsyanlarında Suçsuz Kadın Çoçuklar Katledildi Hiç Bir Zaman Ne Mutlu Türk ' üm Demedim Dememde Ben Türkiye Cumhuriyetinde Yaşıyan Bir Kürt ' üm Kimse Kusura Bakmasın Ama Lazlar , Çerkezler , Arnavutler Gibi Aslımı Unutup Ne Mutlu Türk ' üm Demem Türkiyede Mutluyum Kürdistanı Türkiye Sınırında Değilde Irak Suriyede İsterim .

Yoruma Karşılık Lütfen Ergenler Cevap Vermesin .

'SLayer

Katılımcı Üye
6 Şub 2012
656
0
VAN
İşte bu laf ülkeyi yıktırır lazlar çerkezler niye kendi devletlerini kurmuyorlar bi sizin gibi beyni yıkanmışların mı aklına geliyor ?

Sizin yaptığınız yediğiniz tabağa yapmaktan başka bir şey değil.
Mustafa Kemale soyadını veren kişinin ermeni olduğunu biliyor musun ? Ve kurtuluş savaşında önemli bir cepheyi kazım karabekir (ermeni) in yönettiğini bilir misin ? Sen buranın bir Türk vatandaşıysan Türk'sündür bitti. Eğer memnun değilsen git başka yere Olay sadece millet değildir önemli olan vatandır. Sizin gibi it sürüleri müslümanım diye geçinirsiniz ama gidip doğu da 30000 bin kişiyi bebek büyük ayrımı yapmadan katledersiniz ve sonra da apo denen şerefsize tapar durursunuz anca ışid den farkınız yok Allahuekber diyip adam öldürenler gibi.
bız kımsye tapmadık sızın gıbı (ataturk olmasayadı bız de olmazdık )sozunu kullanan sızsınız ha ıslama gelınce ıslama en cık bağlı olan kürtür ISDI DE DESTEKLEYEN ROJAVA DA KATLEDILEN LERIN ARKASINDA YINE TURKLER VAR CUNKU SIZ KÜRTERİN YASAMASINI İSTEMIYORSUNUZ AMA BIZ HAKKIMIZI ALANA KADAR SAVASACAIĞZ
VE SUAN ISD LERE KARSI CPHE KURAN TEK KÜRTLERDIR VE ISIDI DESTEKLEDIĞINI SOYLUYORSUN VE SANA SORUYORUM MANTIĞINA SIĞIYORMU ???

23 Nis 2014
114
0
ERZURUM
halen daha Türk kürt arasındaki farkı anlamayanlar var, Türk kavramı genel bir kavramdır; kürt laz çerkes vs bunların hepsi tek bi noktada birleşir o da TÜRK ismi ile , ha bunu kabul etmio musun yol belli bu ülkeden defolup israiline amerikana gidersin...

The Madman

Katılımcı Üye
22 May 2014
491
0
34
halen daha Türk kürt arasındaki farkı anlamayanlar var, Türk kavramı genel bir kavramdır; kürt laz çerkes vs bunların hepsi tek bi noktada birleşir o da TÜRK ismi ile , ha bunu kabul etmio musun yol belli bu ülkeden defolup israiline amerikana gidersin...

Evet doğru söylüyorsun bu ülkede herkes rahat yaşayabiliyorsa herkesin emeği vardır. Türk kürt yada türk ermeni ayrımı yapmadan rahat duramayan iğrenç kişilikler var Ne mutlu türküm olana değil ne mutlu türküm diyene dikkatinizi çektiyse.

darktimer

Katılımcı Üye
22 Nis 2014
706
0
darkforce
kürtsen sözüm yok kürt türk hepsi benim kardeşim hiç bir kürt ü türk kardeşimden ayırmam ama eğer kendi bayrağını istiyosan ırakta çoğu devletin tanımadığı için gündemde olmuyan bir kürt cumhuriyeti var eger türkiyede yaşıyorsan türk bayrağını atatürkü kabul edeceksin oyle olmalı kürt türk ayırmamalıyız ama sen bana uymaz diyosan gir oraya burda işin yok ha atatürkü bayrağı kabul ediyosan ki senin bayrağın bizim bayrağımız yok tek bir bayrak var oda beyaz ay yıldız altına kırmızı ben senden rahatsız olmam

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
kardeşim beş parmağın beşi bir deyil dir ben elazığ lıym zaza yım ve bir cok kür arkadaşım var ama bu tukiye toprakları için can larını verir le hepsi ben de öleyim ne mutlu türküm diyene çanakkale şavaşın da hepimizin ataları birlikte savaştı ayırt etmedim hiç bir zaman insan ları

Vfor3

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
443
1
Konya
sonuçta kurtuluş savaşında atamızın yanında kürt,laz,çerkez,dağlı,TÜRK hepimiz omuz omuza savaştık değilmi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.