PKK Ya HAYKIR!

LeatherAlfa

Yeni üye
23 Mar 2015
4
0
Türk halkına mesajı olan gelsin

Ben burdan halkıma diyorumki :
Biz hackerlar elimizden geldiğince kötü güçlerden ülkemizi savunacağız.Burdan yoksullara sesleniyorum:
Korkmayın,bizler sizin yanınızdayız

Son düzenleme:

*-*Börteçine*-*

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,250
0
Mutfak
qYpb03.jpg

€FS@N€

Üye
8 Şub 2015
117
0
PKK'nın açılımı, Kürtçe, Partiya Karkerên Kurdistan yani Kürdistan İşçi Partisi'nin kısaltmasıdır.

Berham

Yeni üye
26 Haz 2015
5
0
pkk denilen şahısların mecliste bu derece ileri seviyede olmamaları gerekiyordu sonumuz ne olacak diye merak eder oldum artık.

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Arkadaşlar Kusura Bakmayın Ama Boş Boş Yorumlar Var
37 Yıldır PKK Nin Ne Oldugunu Ne İçin Orda Olduğunu Ne İçin Savaştığını Düşünmüyorsunuzda
PKK nin Açılımnın Ne Olduğunu Ne İçin Bitmediğini Soruyorsunuz..
Birde Şu Varki Terör Dediklerimiz Mecliste En Azından Silahsız Demokrasi Çatısı Altında Nedensellik İlkemizin Yargılarını Söndürecektir Belkide.. Belkide Neden Terör Damgası Yediğini Anlatacaktır..
Siz Hükümetteki Koltuk Sahiplerini Çokmu Temiz Sanıyorsunuz..
Bugüne Kadar Hükümet Masasına Yatmamışsa Bu Konu Terörist Olan İnsanlar Aşikarlığını Çıkarıyor Gün Yüzüne..

kadiir

Üye
18 Şub 2007
248
0
istanbul
reisim burası türk hacker grubu ? Sence böyle birşey bahsedebilirmisin ? öyle diyorsunda neden bizim canımız askerlerimiz durup duruken teröristlere mermi atmazken onlar piçlik peşinde oluyor ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.