PKK'lılar Kimlik Kontrolü Yaparken Çekilmiş Bir Fotoğraf

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Kürdistan osmanlıdan beri var ama kürdistan kürtlerin yaşadığı bölgeye deniyordu .Bir devlet değildi

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun

My8WlM.jpg

Resim Burda :D

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Güldürdünüz Adamı
Ama Yanlış Anlaşılmasın Sizlere Güldüm
Adam Birde İmzasnda Vatansız Kürtler Diye Yazmış :D :D
Irkçılığın Milliyetçiliğin Bi Sınırı Var Sanırdım
Anadan Babadan Materyal Çocuklar Sizi Cici Cici Gidin Dışarda Oynayın Siz

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Resmi Dillerde Ermenice Var Bide Kendilerine Müslüman Derler

Haddini Bil Kendine Gel
Bu Sitenin Belli Bir Misyonu Kriteri Var
Hiçbir Halkın Kökenini Yobaz Dilinle Değiştirip Kötüleyemezsin
Kürt Kardeşlerim Arkadaşlarım Akrabalarım Var
Ve Bende Bir Kürdüm Araştır BAkalım Konularımı Mesajlarımı Hangi Türk Kardeşime Saygısızlık Ettim Ben
Ermeni Dediğin İnsanın Kaza Namazı Bile Yok Ne Sanıyorsun Kendini
Bu Sitenin Modları Yokmu Site Disiplini Diye Bişi Var
Senin Gibi Irkçı Faşistlere Diyecek Başka Bişi Bulamıyorum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.