PKK'ya Ait 3 Adet Website

0AESIR0

Üye
10 Şub 2019
129
92
<meta charset="UTF-8" />
Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler

3 Adet PKK'ya Ait olan Web Site bulunmakta ve bunları patlatmak, index atmak veya aklınıza ne gelirse yapmak istiyorum.
Eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın cahilliğimi maruz görün. Konuyu nerede açmam gerektiğini çözemedim çünkü.

Sizlerden ricam bana yardım etmenizdir saygı değer arkadaşlarım. Bu 3 Web Site de şuanda aktif ve kullanılır durumdadır.
Bu sitelere zararın en güzellerini vermek için bana yardım edebilirseniz çok sevinirim, benim sahip olduğum bilgiler belli bir düzeye kadar yetmekte bana.
Neler yaparak bu siteleri patlatabilirim veya ne tür yollar izlemeliyim bunları bana söylerseniz çok sevinirim. Admin panellerini bulamadım ve wordpress olmadıklarına eminim sadece.

Bu metni okuduğunuz için teşekkür eder, sizleri saygı ile uğurlarım...​

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
454
157
Merhaba başlangıç ve fikir sahibi olmak için aşağıdaki konuyu inceleyebilir ve uygulamaya çalışırsanız daha verimli sonuç alabilirsiniz

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,185
1,078
Midgard
Öncelikle Günaydın,
Bu sitelerde öncelikle açıklarını (zafiyet) bulman lazım.. Bunun için
acunetix ya da nessus gibi bir program kullanmalısın.. Bunlar windows için de kali için de var.. github yada getintopc gibi pirate havenlerdan yada direkt google a yazıp da arayabilirsin. ayrıca bulduğun zafiyetleri sömürebilmen için de birçok tool var.. sana kalitools u araştırmanı tavsiye ederim. Yalnız şunu unutmamanı diliyorum, en iyi tool kendi yaptığın tooldur..;)🇹🇷🙋‍♂️

0AESIR0

Üye
10 Şub 2019
129
92
<meta charset="UTF-8" />
Merhaba başlangıç ve fikir sahibi olmak için aşağıdaki konuyu inceleyebilir ve uygulamaya çalışırsanız daha verimli sonuç alabilirsiniz

Hemen kontrol ediyorum teşekkürler.

Öncelikle Günaydın,
Bu sitelerde öncelikle açıklarını (zafiyet) bulman lazım.. Bunun için
acunetix ya da nessus gibi bir program kullanmalısın.. Bunlar windows için de kali için de var.. github yada getintopc gibi pirate havenlerdan yada direkt google a yazıp da arayabilirsin. ayrıca bulduğun zafiyetleri sömürebilmen için de birçok tool var.. sana kalitools u araştırmanı tavsiye ederim. Yalnız şunu unutmamanı diliyorum, en iyi tool kendi yaptığın tooldur..;)🇹🇷🙋‍♂️
gerçekten mükkemmelsiniz çok sağolun araştıracağım <3

olgarpm1

Yeni üye
3 Şub 2023
6
2
Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler

3 Adet PKK'ya Ait olan Web Site bulunmakta ve bunları patlatmak, index atmak veya aklınıza ne gelirse yapmak istiyorum.
Eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın cahilliğimi maruz görün. Konuyu nerede açmam gerektiğini çözemedim çünkü.

Sizlerden ricam bana yardım etmenizdir saygı değer arkadaşlarım. Bu 3 Web Site de şuanda aktif ve kullanılır durumdadır.
Bu sitelere zararın en güzellerini vermek için bana yardım edebilirseniz çok sevinirim, benim sahip olduğum bilgiler belli bir düzeye kadar yetmekte bana.
Neler yaparak bu siteleri patlatabilirim veya ne tür yollar izlemeliyim bunları bana söylerseniz çok sevinirim. Admin panellerini bulamadım ve wordpress olmadıklarına eminim sadece.

Bu metni okuduğunuz için teşekkür eder, sizleri saygı ile uğurlarım...​
baklm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.