Planet Explorers [CODEX] - FULL

Parklee

Kıdemli Üye
26 Şub 2014
2,331
0
California
pe_boxshot.1.jpg

İndirme Türü : Torrent
Dosya Türü : ISO
Platform : PC
Sürüm : CODEX
Crack : MEVCUT
Boyut : 8.90 GB
Çıkış Tarihi : 08.11.2016

NOT : 64 bit işletim sistemi gerektirmektedir.

OYUN HAKKINDA

XdVXnO.jpg

Planet Explorers’da sene 2287. Oluşturulan ilk kolonilerden biri, Dünya gezegeninden Epsilon, Indi yıldız sisteminde olan Maria gezegenine yeni bir koloni kurmak için devasa bir gemi ile yola çıkıyor. Fakat iniş sırasında devasa geminin ön tarafında bir problem çıkmasından dolayı kontrol kaybediliyor ve uzay gemisi gezegene çakılıyor. Kolonideki bazı insanlar cankurtaran gemilerine binip hayatta kalmayı başarıyor. İşte oyunumuzda buradan başlıyor. Yapmanız gerekenler, keşfetmek, bitkiler-madenler toplamak, inşa etmek, eşyalar yaratmak, savaşmak ve kalacak güvenli bir ev oluşturmak.
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1 ve Windows® 10 (Sadece 64 Bit!)
İşlemci: Intel i3+
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: GTX 460+ HD 5770+
DirectX: Version 10
Boş Alan: 10 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1 ve Windows® 10 (Sadece 64 Bit!)
İşlemci: Intel i5+
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: GTX 760+ HD7000+
DirectX: Version 11
Boş Alan: 10 GB
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=pm_59UFrEIA"]https://www.youtube.com/watch?v=pm_59UFrEIA[/ame]

İndirmek İçin : Planet.Explorers-CODEX-[Turkhackteam.org]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.