Platonik aşığa ne yapmasını önerirsiniz?

• Unutup yoluna devam etmesini

Oy: 18 50.0%
  • Aşkı için mücadele etmesini

Oy: 16 44.4%
  • İlgilenmiyorum / Fikrim yok

Oy: 1 2.8%
  • Sizin fikriniz ( Belirtiniz)

Oy: 1 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    36

Mr.H

Uzman üye
26 Ağu 2007
1,238
34
33
Turkey
altcizgi.gif

• Unutup yoluna devam etmesini
  • Aşkı için mücadele etmesini
  • İlgilenmiyorum / Fikrim yok
  • Sizin fikriniz ( Belirtiniz)

altcizgi.gif

Mr.H

Uzman üye
26 Ağu 2007
1,238
34
33
Turkey
Unutup yoluna devam etmesini neden derseniz.
çünkü zamanında bir kızı sevmiştim söyledim kız benden uzaklaştı gitgide.. onu unuttum bende yada unutmaya çalışıom

v-i-l-d-a-n

Yeni üye
22 Eyl 2007
17
0
Zor olsa gerek.Bence sevsin,sonuna kadar sevsin.Aşkta karşılık olmaz,paylaşmak en güzeli ama madem bu aşk tek taraflı gönül ferman dinlemez ki....Aşk laftanda anlamaz,boşuna konuşmayayım desemde gönül sevdiyse vardır elbet bir sebebi....seven kalpten zarar gelmez,taş kalpli olmaktan iyidir.Gözyaşı ile dolu bir aşk olsa bile sevsin,sevgisine karşılık alamıyorsa bile kaybeden taraf değildir,sevgi asla yenilmez,sadece çok acı çeker insan.Ama sevilen taraf asla duygularla oynamasın,aşkla dalga geçilmez sevilen tarafa duyurulur......

TsuGuse

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
678
16
BeNCe AşKı içiN MüCaDeLe EtSiN EğEr GeRçEkTeN AşIKSa ZaTeN uNuTaMaS ÖyüSden MüCaDeLe EtMeLi ;)

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
aşkın tanımını yapın desem herkes kendine göre tanımlar o yüzden herkese göre aşk farklı platonik olayıda böle ama bana platonik gerçek olmadığı için yada yaşanmadığı için ters geliyor;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.