Play Store içerisine reklam verme

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
119
Başlıktan da anlaşılacağı gibi play store içerisin de olan uygulamamı daha fazla insana eriştirmem için reklam vermem lazım, play store içerisine reklam nasıl verebilirim, ve uygulamamı nasıl aramalarda üst aşamaya çıkartabilirim, editör seçimleri arasına sokabilirim. Normal düz reklam işini sormuyorum onu zaten biliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim

Taha'

Moderatör
30 Kas 2018
630
690
Merhaba Degerli Üye

Play Store Yada App Store gibi uygulamalar üzerinden reklam verilmesi için Google Ads üzerinden hesap oluşturmak gereklidir. Buradan hitap edeceginiz yas sınırlaması veya obil reklamlar icin işlemler yapabilirsiniz.

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
119
Merhaba Degerli Üye

Play Store Yada App Store gibi uygulamalar üzerinden reklam verilmesi için Google Ads üzerinden hesap oluşturmak gereklidir. Buradan hitap edeceginiz yas sınırlaması veya obil reklamlar icin işlemler yapabilirsiniz.
Uygulama içi reklam değil, play store platformu içerisin de reklam verilip uygulamayı üstlere çıkartabiliyor muyuz? onu merak ediyorum, zaten uygulama içi reklam var şuan aktif, yorumun için de teşekkür ederim

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
523
119
bilmesende olur
Başlıktan da anlaşılacağı gibi play store içerisin de olan uygulamamı daha fazla insana eriştirmem için reklam vermem lazım, play store içerisine reklam nasıl verebilirim, ve uygulamamı nasıl aramalarda üst aşamaya çıkartabilirim, editör seçimleri arasına sokabilirim. Normal düz reklam işini sormuyorum onu zaten biliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim
Google ads bak insta facebook bak

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,463
Shibuya
Merhabalar,
Araştırma sonucunda direkt olarak Google Play'da reklam çıkamayacağınızı öğrendim. Yani "uygulama tanıtımı" olarak reklam çıktığınızda çoğu yerde aynı olarak yayımlanıyor. Tabii ki buradaki yayınlanma durumu sizin verdiğiniz reklam bütçesine göre değişiyor. Mesela 100 TL ile reklam verdiğinizde diğer platformlarda reklamınız çıkmayabilir çünkü bütçeniz düşüktür.

q4yiwaw.png

Google Ads Evrensel Uygulama Kampanyası ile Google Play Arama, Google Play Keşfet, Google Arama, Youtube, görüntülü reklam ağı ve ilgili uygulamaların geçiş/banner/ödüllü reklam yerleşimlerinde reklamlarınız yayınlanır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.