Play store Ücretli Uygulamaları ücretsiz Istek Hatti Stajyer/mfk06

Söz Verildiği Gibi Size Teslim Edildi Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Moderatör tarafında düzenlendi:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Hocam ellerine sağlık hala uplod etmeye devam ediyorsun. Peki bedava indirme yapabiliyorsan google playe bedava uygulama ekliyebiliyor musun?

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Hocam ellerine sağlık hala uplod etmeye devam ediyorsun. Peki bedava indirme yapabiliyorsan google playe bedava uygulama ekliyebiliyor musun?

Denemedim Deneyemem Sadece Bugda Uygulama Alıyorum Film Kendi Gmailimde Kalıyor Kitapda

Ama Adamlara Haber Vereceğim Zaman Denerim :D

Bilgilendirme için teşekkür ederim. :) Alabildiğin bütün ücretliuygulamalar da almayı unutma :D

Yarın Akşam Üstü Senin Kileri Yüklücem Sıra Sana Geldi

Valla Değğişik Planlarım Var Eğe Bug Bitmezse Bir Haftaya Gmail Bir 10.000 tl değerinde olucak :D

İndiren Arkadaşlara Sesleniyorum Bari Teşekkür Edin Şifreleme Koyup Bir Kişinin Yararlanmasını İstemiyorum.:RpS_unsure:

İndirenlerin Bir Hata Var Mı Güncel Sürüm Mü Hakkında Yorumlamalarını İstiyorum:RpS_thumbsup:

tikkynee arkadasimizin istekleri yuklenmistir...

Indirenler tesekkur edebilir

asdetu

Yeni üye
30 Eki 2015
32
0
Kuzey Kore
Hocam merhabalar. indirme linklerini bu başlık altında paylaşsaydınız keşke daha iyi olurdu. biz de faydalanırdık. mesaj kasıp istek atmak istemiyorum. arkadaşlar çok güzel programlar istemişler. biz de faydalanırdık burda yazılsaydı.

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Hocam merhabalar. indirme linklerini bu başlık altında paylaşsaydınız keşke daha iyi olurdu. biz de faydalanırdık. mesaj kasıp istek atmak istemiyorum. arkadaşlar çok güzel programlar istemişler. biz de faydalanırdık burda yazılsaydı.

Program isteye bilirsin senide eklerim listeye

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Şifreli Olduğundan Haberim Yoktu Ve İyi Ki De Şifrelenmiş Diyim Ben O Kadar Sabahlara Kadar Hele Dün İsteklerinizi Yapmak İçin Sabahlayım İş'den Artaq Kalan Her An Burda Sizle İlgileniyim Ve Eve Gelip İlk İşim Anneme Babama Selam Vermeden Pc Ye Oturuyum Gördüğüm Tablo : Anket Sonuçları 4 Kişi Olmadı Demiş

Ben Bırakıyorum Arkadaşlar Kendim Faydalanırım Rica Eden Arkadaşlara Verilmeyecektir Hakedene Verilecektir...

Öncelikler Tim Üyeleri Asistanlardır...

Lütfen Ö.m Den Rahatsız Etmeyiniz

Saygılarımla...

26 Haz 2016
2,822
603
Şifreli Olduğundan Haberim Yoktu Ve İyi Ki De Şifrelenmiş Diyim Ben O Kadar Sabahlara Kadar Hele Dün İsteklerinizi Yapmak İçin Sabahlayım İş'den Artaq Kalan Her An Burda Sizle İlgileniyim Ve Eve Gelip İlk İşim Anneme Babama Selam Vermeden Pc Ye Oturuyum Gördüğüm Tablo : Anket Sonuçları 4 Kişi Olmadı Demiş

Ben Bırakıyorum Arkadaşlar Kendim Faydalanırım Rica Eden Arkadaşlara Verilmeyecektir Hakedene Verilecektir...

Öncelikler Tim Üyeleri Asistanlardır...

Lütfen Ö.m Den Rahatsız Etmeyiniz

Saygılarımla...

Hocam kızmakta haklısınız ama kimse daha indirmediği için oylamamıştır. Ortada bir emek varsa takdir edilmeli bu konu da haklısınız.

Shazam çok iyi oldu teşekkürler reis.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.