Play store uygulaması hk

cakab3y

Yeni üye
29 Eki 2014
36
0
beyler ben telefonu rootladım ve titanium backup yükleyip kullanmadığım gereksiz programları kaldırdım..çokta iyi oldu fakat yanlışlıkla google play hizmetlerini falan sildim bilmeden haliyle şuan play storeye falan giremiyorum..play storeyi kaldırıp tekrar yükledim fakat girmiyor..google play hizmetlerini yüklemek istediğimde önceki oturum bilgilerini istiyo ama ben önceki gmail oturum şifremi bilmiyorum..play store uygulamasını tekrar nasıl kullanabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

token45

Yeni üye
31 Eki 2009
10
0
rootlu telefon fabrika ayarlarına alınır mı hiç? Bunu söyleyen arkadaş bilgin yoksa neden arkadaşı yanlış yönlendiriyorsun,yapacağın tek çözüm telefonun stock romunu temiz bir şekilde kurmak

token45

Yeni üye
31 Eki 2009
10
0
usta nediosun ya aldım fabrika ayarlarına :( açıyorum teli androide dokunun diyo dokunuyorum birşey olmuyo ne yapacam??

Olmaz tabiki de rootlu cihaz asla ve asla fabrika ayarlarına döndürülmez,senin cihazın bu yüzden açılmıyor şimdi yapacakların telefonunun kendi orjinal romunu indirip kurmak sonra tekrardan rootlarsın,kimsenin dediklerini araştırmadan uygulama malesef çok bilmişler yanlış yönlendiriyor insanları

cakab3y

Yeni üye
29 Eki 2014
36
0
Olmaz tabiki de rootlu cihaz asla ve asla fabrika ayarlarına döndürülmez,senin cihazın bu yüzden açılmıyor şimdi yapacakların telefonunun kendi orjinal romunu indirip kurmak sonra tekrardan rootlarsın,kimsenin dediklerini araştırmadan uygulama malesef çok bilmişler yanlış yönlendiriyor insanları

ya usta yandım ben şimdi başımıza iş aldık iyimi ya..telefonu açamıyorum orijinal roomu nerden bulucam nasıl indiricem nasıl kurucam off kardeşim sağol ama biraz evvel verseydın cevabı neyse dediklerini nasıl yapıcam ?

token45

Yeni üye
31 Eki 2009
10
0
ya usta yandım ben şimdi başımıza iş aldık iyimi ya..telefonu açamıyorum orijinal roomu nerden bulucam nasıl indiricem nasıl kurucam off kardeşim sağol ama biraz evvel verseydın cevabı neyse dediklerini nasıl yapıcam ?

Telefonunun markasına göre googleden arama yap herşeyi bulursun,bulduklarını uygula merak etme çözersin

Respawn Csx

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
350
0
127.0.0.1
token45'e kesinlikle katılıyorum bu root - rom işleri çok riskli bi kere yanlış yapıyosun güm sonra ayıkla pirincin taşını :/ bi gördüğün bilgiyi 3 4 kere garantiye almadan yapma telefonun marka model buraya yazsana bi

cakab3y

Yeni üye
29 Eki 2014
36
0
token45'e kesinlikle katılıyorum bu root - rom işleri çok riskli bi kere yanlış yapıyosun güm sonra ayıkla pirincin taşını :/ bi gördüğün bilgiyi 3 4 kere garantiye almadan yapma telefonun marka model buraya yazsana bi

haklısın hocam ne diyim tel eski garantiden cıktı ne zamandır takip ediyodum bu root işlemlerini deniyim dedim denedim cok işime yaradı aslında cidden tel performansı değişti..şu google play mevzusunu silmesem yolundaydı herşey..tel marka samsung model wonder 8150

cakab3y

Yeni üye
29 Eki 2014
36
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.