Play storedeki bu uygulamayı ücretsiz nasıl indirebilirim ya da bulabilirim?

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
22
209

beyarslan

Yeni üye
28 Şub 2019
50
2
Linklerdeki uygulama benim gönderdiğim uygulama değil maalesef.

Ümidinizi kesmeyin, bulunur elbet.
sanmıyorum ama yine de sağ olun sizi de uğraştırdım hakkınızı helal edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,769
16
3,693
23
Ankara
Merhabalar efendim kendim bluestacks 4'te denediğim ve çalıştığını öğrendiğim bu uygulamayı buldum. Umarım işinize yarar iyi forumlar dilerim.

İşinize yarar ise çözüldü olarak işaretlemeniz yeterlidir :3

unknown.png

beyarslan

Yeni üye
28 Şub 2019
50
2
Merhabalar efendim kendim bluestacks 4'te denediğim ve çalıştığını öğrendiğim bu uygulamayı buldum. Umarım işinize yarar iyi forumlar dilerim.

unknown.png

Gönderdiğiniz bu uygulama farklı bir uygulama ama benim telefonum eski olduğu için indirdikten sonra içindeki ders notlarını güncelleyemiyorum. içerik yüklenemedi diyor. Satıcıya mesaj attım android sürümün eski olduğu için içerik yüklenemez dendi. Bluestackta açılıyor ama telefondan maalesef bu uygulamanın içeriğini yükleyemiyorum. Apk oalrak indiriyorum başka yerde ama yine de içerik yüklenmiyor. Bluestacktan bu uygulamayı verileriyle birlikte ( yaklaşık 50-70 mb arası ) taşıyabilseydim telefonda açılırdı aslında ama onu da ben bilemiyorum :/

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,769
16
3,693
23
Ankara
Gönderdiğiniz bu uygulama farklı bir uygulama ama benim telefonum eski olduğu için indirdikten sonra içindeki ders notlarını güncelleyemiyorum. içerik yüklenemedi diyor. Satıcıya mesaj attım android sürümün eski olduğu için içerik yüklenemez dendi. Bluestackta açılıyor ama telefondan maalesef bu uygulamanın içeriğini yükleyemiyorum. Apk oalrak indiriyorum başka yerde ama yine de içerik yüklenmiyor. Bluestacktan bu uygulamayı verileriyle birlikte ( yaklaşık 50-70 mb arası ) taşıyabilseydim telefonda açılırdı aslında ama onu da ben bilemiyorum :/
Bluestacks üzerinden bilgisayarınıza dosyalarınızı aktarmak için bir makale: https://support.bluestacks.com/hc/en-us/articles/360034153732#4
daha sonrasında ise data kablonuz ile beraber bunları telefonunuza aktarabilirsiniz efendim

beyarslan

Yeni üye
28 Şub 2019
50
2
Bluestacks üzerinden bilgisayarınıza dosyalarınızı aktarmak için bir makale: https://support.bluestacks.com/hc/en-us/articles/360034153732#4
daha sonrasında ise data kablonuz ile beraber bunları telefonunuza aktarabilirsiniz efendim
Onu öyle denedim ama verilerle birlikte gelmiyor maalesef. veriler silinerek geliyor ve tekrar içeriği yüklemek gerekiyor. Şöyle anlatayım uygulamanın normal boyutu 5-6 mb içerikleri yükleyince verilerle birlikte boyutu 50-70 mb arası değişiyor. benim işte tam da bu noktada bu 50-70 mb arası dosyayı telefona göndermem gerekiyor :/

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,769
16
3,693
23
Ankara
Onu öyle denedim ama verilerle birlikte gelmiyor maalesef. veriler silinerek geliyor ve tekrar içeriği yüklemek gerekiyor. Şöyle anlatayım uygulamanın normal boyutu 5-6 mb içerikleri yükleyince verilerle birlikte boyutu 50-70 mb arası değişiyor. benim işte tam da bu noktada bu 50-70 mb arası dosyayı telefona göndermem gerekiyor :/
bu konu için maalesef bir fikrim yok :/ uygulama sahibiyle bu konu hakkında tekrardan konuşabilirmisiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.