pmyo mülakatlarıyla ilgili Çok önemli!

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
Selamlar TürkHackTeam ailesi.

2 gün önce dayımın oğlu pmyo mülakatlarına girdi ve kazanamadı.Bunun nedeni renk körü olmasıymış.Ben de merak ettim renk körlüğü testi yaptım ve ben de renk körü olduğumu fark ettim.Bunun tedavilerine baktım herhangi bir tedavisi yokmuş.Sadece kontakt lens ile geçiyormuş.Şimdi benim sorunum şu.Ben bu lens ile PMYO mülakatlarından geçebilir miyim?Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez

2 gün önce dayımın oğlu pmyo mülakatlarına girdi ve kazanamadı.Bunun nedeni renk körü olmasıymış.Ben de merak ettim renk körlüğü testi yaptım ve ben de renk körü olduğumu fark ettim.Bunun tedavilerine baktım herhangi bir tedavisi yokmuş.Sadece kontakt lens ile geçiyormuş.Şimdi benim sorunum şu.Ben bu lens ile PMYO mülakatlarından geçebilir miyim?Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

geçemezsin panpa

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez

dostum çünkü önce bir on kontrol var sonra ikinci ve en sağlam olan insanı baştan aşağıya tarayan kısım var lensler onların ustalaştığı şeyler artık anlayabılırler ya da ilk once lens varsa gözlerinizde çıkarın dıye uyarı da verebilirler nedenine gelince dostum orn seni trafik polisi yapsalar ne olacak ya da Kırmızı yazılar falan sana mavi olarak gorunuyo bu yüzden sağlıklı ınsanlar alıyo pym ler

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Renk körü oluşunu tek doktor onayı ile vazgeçme istanbul'da yaşıyorsan dünya göz hastanesine gitmeni tavsiye ederim ve bu sorununu göz doktoruna danışman sana çok daha sağlıklı cevaplar verecektir sağlık konuları bilmeyenler için değişir de değişir bu da aklında hep soru işaretlerine neden olur.

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
Renk körü oluşunu tek doktor onayı ile vazgeçme istanbul'da yaşıyorsan dünya göz hastanesine gitmeni tavsiye ederim ve bu sorununu göz doktoruna danışman sana çok daha sağlıklı cevaplar verecektir sağlık konuları bilmeyenler için değişir de değişir bu da aklında hep soru işaretlerine neden olur.

Usta bir nevi içime su serptin diyebilirim.2 senem var daha.2 senede tedavi olabilir miyim bilmiyorum ama bu hastalığın tedavisi yokmuş.Bunun için bir doktora görüneceğim.Çok sağol.Kayseri de yaşıyorum bu arada.

dostum çünkü önce bir on kontrol var sonra ikinci ve en sağlam olan insanı baştan aşağıya tarayan kısım var lensler onların ustalaştığı şeyler artık anlayabılırler ya da ilk once lens varsa gözlerinizde çıkarın dıye uyarı da verebilirler nedenine gelince dostum orn seni trafik polisi yapsalar ne olacak ya da Kırmızı yazılar falan sana mavi olarak gorunuyo bu yüzden sağlıklı ınsanlar alıyo pym ler

Usta alınmama nedeni biraz farklı.Yerdeki çikolata lekesini kan lekesi olarak görebilirmiş renk körleri.Ya da tam tersi gibi görebilirmiş.Bu yüzden renk körlerini almıyorlar.Düşüncelerin için çok teşekkür ederim.Zaten pmyo en son tercihim olacaktı.En azından polis olayım diyordum.Hedefim polislik değil.Bu çok düşük bir hedef çünkü.20 yaşında 1 buçuk milyarla işe başlamaktı hedefim.Artık bir tedavisini bulabilirsem tedavi olacağım.Olamazsam polislik yatar :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.