Point blank iyi headshot atma taktikleri

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
0
İstanbul
İlk olarak oyundaki ünvanlar çok önemlidir, çünkü silahın tepmesini ünvanlar ile azaltabiliriz. Peki ünvanları nasıl alırım derseniz, Silah Tepme Kontrolü + olan ünvanınızı kullanın. Silahınızda eskiye göre daha az tepme görürsünüz. Diğer bir konumuz ise CrossHair, ayarlara girdikten sonra önünüze bir çok CrossHair çeşidi çıkacak, fakat ben sizlere Nokta'yı öneririm. Bu adımları uyguladıktan sonra iş biraz bileğe birazda silah seçimine kalacak, bakalım hangi silahları kullanacağız.
u ayarları yaptıktan sonra artık size az tepen bir Hafif Makinalı lazım. Eğer NG'niz varsa KRİSS SV yoksa MP7 EXT almanızı tavsiye ederim. Bu silahlardan sonra artık CrossHair'ı hep havaya doğru tutmanız lazım, silah sekmediği için tutturma oranınız bayağı bir yüksek. Bu adımları uyguladıktan sonra iş bileğe kalıyor Artık oynaya oynaya alışacaksınız, ve artık seri HS atacaksınız.

Bide bu bunların yanı sıra p90 - aug-mcs hepsinde adamı gördüğünüzde mausa basıp mausa çevirineçize yanlış doğrusu adamı gördüğünüzde imleç kafa izasında olup karakteri sağ-sol yapıp masuseyle tektek seri ateş etmektir
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.