Point Blank Ng !!

Swat007

Üye
18 Ocak 2011
153
0
Evet arkadaşlar Point BLank ta kendimize Ng alabilmemiz için kupon geregir yani e-pin

gerekir.Ama Ng parayla satılıyor ve çok pahalı.Benimde istegim acaba bana e-pin

yani point blankta Ng alabilmem için bana 10.000--100.000 Ng içeren Kodlar bulabilirmisiniz ?

trabzonlı

Üye
20 Ara 2009
77
0
29
Trabzon.
Kardeş bende oynuyorum ama satın almadan kod bulmak imkansız gibi bir şey ayrıca kaç bin ng istiyorsan ona göre fiyatı var az alırsan az para kaybedersin ;)

kutayeristi

Yeni üye
28 Şub 2012
1
0
arkadaşlar ben ng hilesi bulmaya çalışıyorum 1-2 gün oldu hala bulamadım:( bildiğiniz bir yol var mı yada site?

GameMaster1907

Yeni üye
3 Mar 2012
33
0
öncelikle free2play.com die bir site var ben oradan kupon alıyorum gerekli araştırmayı yapınca sende alabilirsin ;)

hshacker

Üye
17 Eki 2011
198
0
Gerçek bir ng hilesi bulmak neredeyse imkansız ! Ng kuponları resmi olarak yayınlandıktan 1-2 ay aralığında surelerı bıtıyor ! . Adam bulsa bile niye paylaşsınki zaten kendi parayla almıştır. Çok zor :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.