Poison İvy Hakkında Biligi Almak İstiyorum

lorenzfeel

Yeni üye
15 Eyl 2018
23
0
MyWorld
Selamun Aleyküm .
İlk Konum oldugu icin yanlıslarım varsa gercekten simdi özür dilerim. Yaklasık 7 sene önce Poison kullanıyordum ve Gercekten cok memnundum. Biraz arastırdım ama bulamadım. Sormak istediğim sorular sunlardır

1 Suanda hala calısabilen bir Poison İvy rat varmıdır ( Eğer varsa nereden bulabilirim )
2 Windows 10da calısabilme durumu nedir ?
3 Eğer artık ücretliyse onun hakkındada bilgisi olan varsa paylasırsa cok sevinirm.

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
1
13
Mars
Hocam hakops ilk defa duyuyorum rica etsem eğer bilginiz varsa detay verebilirmisiniz
lorenzfeel
Trojan ve virüsler bölümünde hakops rat mevcut. Bu RAT forumda hakops adlı bir kullacinin yaptığı bir program. Ayrıca keylogger olarak ayrı bir program mevcut.

Sunu söylemem gerek artık anti-virüsler bu RAT'i tanıyor yani yakalıyorlar. Bunun için sağlam bir crypter ile şifrelersen işine yarar.

Aslında suanda o kadar çok RAT varki ama hepsi yakalniyor. Bence rattan önce sağlam crypter bulmaya veya yapmaya bak derim.

Eğer bilgin varsa kali linux- m e t aspolit kullanarak da istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Tabi bunda da crypter kullanmanız gerekebilir. Bu yol daha güvenli olacaktır. Çünkü internette paylaşılan RAT & KEYLOGGGER türevi programlarda backdoor oluyor genelde. Ava giderken avlanmayin derim.

Hayırlı günler

lorenzfeel

Yeni üye
15 Eyl 2018
23
0
MyWorld
lorenzfeel
Trojan ve virüsler bölümünde hakops rat mevcut. Bu RAT forumda hakops adlı bir kullacinin yaptığı bir program. Ayrıca keylogger olarak ayrı bir program mevcut.

Sunu söylemem gerek artık anti-virüsler bu RAT'i tanıyor yani yakalıyorlar. Bunun için sağlam bir crypter ile şifrelersen işine yarar.

Aslında suanda o kadar çok RAT varki ama hepsi yakalniyor. Bence rattan önce sağlam crypter bulmaya veya yapmaya bak derim.

Eğer bilgin varsa kali linux- m e t aspolit kullanarak da istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Tabi bunda da crypter kullanmanız gerekebilir. Bu yol daha güvenli olacaktır. Çünkü internette paylaşılan RAT & KEYLOGGGER türevi programlarda backdoor oluyor genelde. Ava giderken avlanmayin derim.

Hayırlı günler

Hocam ilgi ve alakanız icin gercekten cok tesekkür ederim. Crypterdan yana sıkıntım onu halledebilirim. Ama dediğim gibi uzun süredir uzaktım zamanında poison ivy gercekten cok stabil ve amaclarıma cok uygundu sadece win 7 bazı zaman sıkıntı yaratıyordu yeni yeni cıkmaya baslamıstı. Sanırım dediğiniz gibi udemy de bi kac sağlam egitim alarak kali linux ile yoluma devam etmek en saglıklı gibi duruyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.