Pokemon Co Hakkında Düşünceleriniz

THTGGMAN

Katılımcı Üye
14 May 2016
326
0
İstanbul
Pokemon Go Hakkında Düşünceleriniz

Pokemon Co Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir ?

Benim Şahsi Düsüncem Bugün Yarın Birileri Ölücek :) Pokemonu Alamadılar Diye Yada Yaralanıcak Sizce Sizin Tahmininiz Ne :) Bu Oyun Nasıl Bir Bela Acar Sizce

Son düzenleme:

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Insanlari boyle kolay kontrol ediyolar dostum

Bisey çıkarıyorlar hemen yayiyorlar ki adimiz duyulsun

Bos islerle milleti uyutuyorlar

Yok oraya git orda pokemon var yok yok pokemon topla sacma işler bunlar

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Oyun sayesinde sevgili yapanlar bile var ne diyeyim :D
bkz: qRunt2

Son düzenleme:

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Pokemon Yüzünden Ceset Bulan Kadın Bile Var Haberi Duymuştum..

İlerde İstanbuldan Ankara ya Kadar Pokemon İçin Yürüdü Haberine Şaşırmam. . :trl

Gereksiz Bir Oyun Saçma Bence :)

Cre4ToR

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
772
1
Miami
Bence çok kötü bir oyun deil.Millet pokemon ararken yürümüş oluyor.Fakat fake gps yapanlarda var :D

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
Benik telefon (zenfone6) çalıştırmıyor , boşa konu açmak istemedim ama nasıl çalıştırırım bi fikri olan ?

Darmadumann

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
528
0
bi yabancı ülkede pokemon yakalamak için kuytu köşelere giden insanların serseriler tarafından paraları çalınmış :)

Saçma bi oyun bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.