Polat İskender i dizide öldüremeyecek ? NedeN mi?

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
Polat İskender i dizide öldüremeyecek ? NedeN mi?

arkadaşlar biliyorsunuz ki yakında gladio filmi geliyor.
ve oradaki karakteri canlandıran kişiyle kvp deki karakter aynı kişiler.
gladio fragmanlarında da gördüğünüz gibi iskender ya teslim olacak ya da hakim karşısına çıkartılcak.

Yani Kurtlar vadisi pusu da iskender büyük ölmeyecek.
polat alemdar dizide onu öldüremeyecek

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Dizi artik Eskisi gibi Değil Bence İlk Kötü olarak Tanitikları Nefret Ettirdikleri adamlari bir süre sonra baş tacı yapiorlar Örneğin Muro .. Sıra İskenderde ^^

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
eğer biri ölürse dizinin izlenme zevki kalmaz reytingler aşırı derecede düşer...

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
º²¤«♥ǻ∂ιуα๓ǻη♥»¤º²;1385164' Alıntı:
öyle ama senarist çok zeki biri ölür gelen diğeri onu ikiye katlar bi kötü adam ölür gelen diğerine bakıyoruz halonun kafası gitii
halo demışken yeri dolmayacak tek kişiydi bence polat karekteri de dahil tüm karakterlerın yeri dolar ama asla halo karekterinin yeri dolmaz
ABİ sanki dizinin diğer bölümlerini anlattın:D

ABİ sanki dizinin diğer bölümlerini anlattın:D
aho sanki bu dizi devlet desteği ile yapılıyor günlük olaylara çok yakın nerde ise tıpatıp aynısı ve bu diziyi takip edıyorum haberlerin yerıne onun izlenmesi bana daha mantıklı gelıyor türkiye ile ilgili hemen hemen herşey var ha bu arada haberleri de izleyın ama magazin için çünkü magazinden başka birşey yok:D

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
º²¤«♥ǻ∂ιуα๓ǻη♥»¤º²;1385180' Alıntı:
aho sanki bu dizi devlet desteği ile yapılıyor günlük olaylara çok yakın nerde ise tıpatıp aynısı ve bu diziyi takip edıyorum haberlerin yerıne onun izlenmesi bana daha mantıklı gelıyor türkiye ile ilgili hemen hemen herşey var ha bu arada haberleri de izleyın ama magazin için çünkü magazinden başka birşey yok:D
gerçek yaşamla hiç bir alakası zok diyor ama derin devleti anlatıyor günümüzdeki
yakında bakarsın belgesel bile olur:d

ChakkaLL

Yeni üye
24 Tem 2009
36
0
evet kardeş senin bu yazdığını ben yazete.com dada yazmıştım önceden, mail geldi onaylanmadı diye.. bende böyle düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.