Polis Bulucu Gibi Program

NeGaTiFe

Üye
2 Eki 2013
92
1
Arkadaşlar yaşım 16 motorum var malum ehliyetim yok ve polis yakalarsa 3 milyardan başlayan cezaları var ben android uygulması yapmnak veya varsa kullanmak istiyorum.
Yani Polis Radar Bulucu gibi bi program varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Polissi görünce yol değiştiren yada 50 km ötesini tahmin eden programda yapalım mı ? Kardeşim neden böyle seyler düşünüyorsunuz.O polislerimiz sizin güvenliğiniz için böyle cezalar veriyor.Allah korusun sana bir araba carpsa bile sen suclu durumda olacaksın .Al ehliyeti tak kaskını kurallara uy bişi olmaz :)

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
Başkalarının Yaşaması Senin Ehliyet Kullanmana Bağlı Paşam

Çalış 1 Ay Kursuna Al Ehliyetini Kıy Parana Paşam

Böyle Şeylerle Kafanı Yorma

Polis Her Halükarda Seni Bulur Kuşkusuz Ol

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Her polisin üstünde GPS yok ,, belirli kontrol noktaları vardır ,, onu da bölgede yaşayanlar bilir ,, bir de şans işi bu ,,

Yani programa dökmek imkansız ,,

Geri kalan cevapları arkadaşlarımız cevaplamışlar sağolsunlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.