Polis Gelir mi ?

TRojenick

Katılımcı Üye
15 Eki 2012
602
1
arkadaşlar benim oyunda hesabımı çalan birine rat atıp hesabını çaldım mahkemede görüşürüz polise vericem falan diyo sizce bişey olur mu

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
bişe olmaz ya polis oyunla uğraşmaz takma kafana göz korkutmak için gelir alır çay falan içersin geri gönderr ne işi var polisin oyunla

Stapply

Üye
8 Ocak 2013
87
0
Kardeşim Rahat Ol Yok Öyle birşey. Bende cok hesap caldım ama bana küfür ettiler ve mahkemede görüşürüz dediler. Bende küfür ettin hakaret davası acarım dedim hiçte birşey olmadı :D Rahat ol :D

MeTeHaaN

Üye
29 Nis 2013
123
0
New york
sen öyle san adam o kadar emek versin para yatırsın sen git çal hele bir de büyük biriyse çok kötü olur içeri flan girmezsin ama :) mahkeme işi avukat işi sıkıntı oolur yani ama blöf de yapıyor olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.