polislik

15 Eki 2011
75
0
Öncelikler selamun aleykum 15.02.2015 ten itibaren facebook uzerinden konustugum bir kız vardı birazda malligim okul stresi filan derken aşık oldum oda oldu çok sevdim öyle böyle degil birgün facesinde bi kizi aradigini gördüm o kizla iletisim kurdum ve konustugum kizin sahte oldugunu ogrendim kafayi yiyicem artik konustugum kiza anlattim neden boyle boyle yaptin dedi birseyler ve cekti gitti bidahada girmedi olaydan 3 ay gecti hala deli gibi seviyorum simdi ben bu konustugum kizin kim oldugunu bilmiyorum polise gitsem veya savcılık felan kim oldugunu veya oturdugu yeri bulabilirmiyim lutfen yardimci olum dalgaya filan almayin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.