pop up virüsünü nasıl silebilirim

DejawuTR

Yeni üye
21 Ağu 2016
31
0
ARKADAŞLAR BEN İNTERNETTEN BİR PROGRAM İNDİRMİŞTİM İNDİRDİĞİME PİŞMAN OLDUM PROGRAMI HER YERDEN SİLDİM FAKAT SÜREKLİ RUSÇA SİTELER AÇILIP DURUYOR VİRUS TARAMASI YAPTIM BŞY ÇIKMADI ÇEREZLERİ TEMİZLEDİM DURUYOR TEMP FLAN O TÜR YERLERE BAKTIM ORALARDAKİ HER ŞEYİ SİLDİM NE YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN puklisi.ru TARZINDA ŞEYLER GELİYOR

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
internet tarayıcını silip yeniden kur işe yaramazsa combofix diye bir program var onu indirip bilgisayardaki virüsleri temizle kullanımı basittir zaten heryerde de bulunur

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Bak kardesim hijacker virusu olabilir :)

ilk once revo uninstaller ile bak bakalim o virusten birsey kalmismi

eger kalmissa silersin o program ile + app hide gibi bir program ile gizlenmisse virus gosterir bende oyleydi

sonra advanced systemcare indir tarat onunla zaten gereken islemi kendisi yapar ( yalniz dikkat et mavi ekran gelebilir 5-6 islem bir seferde yaparsan)

sonra iobit uninstaller kur googlede veya tarayicilarinda hangisinde varsa uninstall et regedit ayarlarini vs kendisi siliyor tekrardan kur tarayicilarini

eger hatan hala devam ediyorsa

combofix in portable surumleri var onu indir ne olur ne olmaz dye sen gerekli dosyalarini d ye at
sonra guvenli modda (safe mod) da yonetici olarak calistir combofix i halay ceken virusleri aninda temizler

(sakin ama sakin normal modda combofixi calistirma formatlik olur bilgisayarin sonra sorumluluk kabul etmem)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Öncelikle Yazıların Tamamı Büyük Olması Yasaktır.Ben Bir Ara Video Çekmiştim.Onu Atıyım İzleyin Yapın İyi Seyirler :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cUl1rStlRjU[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.