Network Port Açamıyorum, Nasıl Port Açabilirim?

muro121315

Üye
31 Ara 2018
151
3
arkadaşlar ne yaptıysam port açamıyorum ıp sabitledim tcp ıpv4 wındows gelişmiş güvenlik duvarından gelen giden kurallara ekledim portu dmz ayarı vs herşeyi yaptım duckdns vs internette gördügüm herşeyi denedim portuda rattan dinliyorum ne yaptıysam yapamadım yardımcı olabilir misiniz? şu videoya bakın vs demeyin lütfen herşeye baktım özel bir method vs yokmu ngrok vs derseniz oda kapanınca gidiyor kalıcı kurban kasmak istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
152
New World
Merhaba,

Bence tüm bunlardan öte öncelikle bir eğitim seti alıp uygulayarak ısınma turları atmanız gerekir.

Bu yönde size tavsiye edeceğim link aşağıdadır;

Link ==> AXPA

Saygılar,

muro121315

Üye
31 Ara 2018
151
3
Merhaba,

Bence tüm bunlardan öte öncelikle bir eğitim seti alıp uygulayarak ısınma turları atmanız gerekir.

Bu yönde size tavsiye edeceğim link aşağıdadır;

Link ==> AXPA

Saygılar,

böyle hack egitimleri vs pek işim olmaz hocam ben port açıp kurban kasmak istiyorum yani ileri seviyede hacker olma gibi planlarım yok ama genede teşşekürler.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Artık herkes zor alabiliyor.Ama belki şu videolar işine yarayabilir

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=Ah5Ze7AkjgU[/ame]

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=M-ac6fFwetw[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.