Port açamıyorum

maske199

Üye
12 Haz 2016
87
0
Beyler herşeyi denedim videoları tht deki konuları ama bi türlü olmuyor Darkcomete Port bi türlü açamadım eskiden yapıyordumda artık olmuyor port açık 1604 ve 81 2 sinide deniyorum olmuyor Yardım edermisiniz

3 Haz 2014
62
0
nevşehir
kardeşim aynı sorun bende de vardı modem iç ve doş ip olarak iki çeşit ip veriyolar b i ip 100 ile başlıyor dış ip 78 ile başlıyor sen portu 78 ile sorguladığın için kapalı gözüküyor sen 100 le başlayan ip nin portunu açmış oluyorsun o ip de dışarı çıkmıyor bir kontrol et istersen dediklerimi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.